Thajsko ↔ levné letenky do Bangkoku z Prahy 9.829,- kč

Přinášíme tip jak ulovit aktuálně nejlevnější letenku do Bangkoku s odletem z Prahy! Cena se konečně dostala pod hranici deset tisíc korun, na což by měli reflektovat i ti největší cestovně založení spořílci. A jaké jsou nynější možnosti? Vyberte si hned ze dvou možností akčních letenek do Thajska. Zpáteční lety do Bangkoku koupíte za 9.829,- kč s návraty buď do Amsterdamu, nebo do Mnichova.

Dostupnost: Tarif vznikl zkombinováním letů ČSA a Jet Airways, to vše na jedné letence. Akční letenky rovná se letový kalendář s volnými místy. Ať už se rozhodnete pro levné letenky Bangkok s návratem do Amstru či Mnichova, termíny pro oba kalendáře zahrnují stejní období a to od 15. dubna do konce srpna 2014. Reálně však počítejte s letenkami nejpozději na červenec, protože srpen už skoro není, stejně tak i rychle dochází lety tam v červenci.

Trasa - základní informace: Lety do Bangkoku z Prahy v tomto spoji vedou vždy přes londýnské letiště Heathrow (tento spoj je s British Airways, pak již vše na palubách Jet Airways India) a poté přes Dillí do Bangkoku (Thajsko). Bližší info k cestě z Bangkoku se vám zobrazí po označení konkrétního termínu.

Tip: Využijte levné letenky do Thajska s odletem z Prahy s návratem do Mnichova nebo Amsterdamu. Obě města mají své kouzlo a navíc Čechům zaručují i snadnou dostupnost, ať už leteckou dopravou, nebo autobusem. V případě návratu z Bangkoku do Amstru si město doporučujeme nejdříve prozkoumat. K návratu do Prahy využijte lowcost jednosměrný spoj britské Easyjet, který je k sehnání za pár stovek. Ubytování v Bangkoku nejlevněji na booking.com.

↔ Bangkok - Thajsko (z Prahy, zpět Amsterdam) 9.829,- kč rezervace

↔ Bangkok - Thajsko (z Prahy, zpět Mnichov) 9.829,- kč rezervace

Destinace
Letecké společnosti