Thajsko ↔ levné letenky do Bangkoku z Prahy 9.829,- kč

Přinášíme tip jak ulovit aktuálně nejlevnější letenku do Bangkoku s odletem z Prahy! Cena se konečně dostala pod hranici deset tisíc korun, na což by měli reflektovat i ti největší cestovně založení spořílci. A jaké jsou nynější možnosti? Vyberte si hned ze dvou možností akčních letenek do Thajska. Zpáteční lety do Bangkoku koupíte za 9.829,- kč s návraty buď do Amsterdamu, nebo do Mnichova.

Dostupnost: Tarif vznikl zkombinováním letů ČSA a Jet Airways, to vše na jedné letence. Akční letenky rovná se letový kalendář s volnými místy. Ať už se rozhodnete pro levné letenky Bangkok s návratem do Amstru či Mnichova, termíny pro oba kalendáře zahrnují stejní období a to od 15. dubna do konce srpna 2014. Reálně však počítejte s letenkami nejpozději na červenec, protože srpen už skoro není, stejně tak i rychle dochází lety tam v červenci.

Trasa - základní informace: Lety do Bangkoku z Prahy v tomto spoji vedou vždy přes londýnské letiště Heathrow (tento spoj je s British Airways, pak již vše na palubách Jet Airways India) a poté přes Dillí do Bangkoku (Thajsko). Bližší info k cestě z Bangkoku se vám zobrazí po označení konkrétního termínu.

Tip: Využijte levné letenky do Thajska s odletem z Prahy s návratem do Mnichova nebo Amsterdamu. Obě města mají své kouzlo a navíc Čechům zaručují i snadnou dostupnost, ať už leteckou dopravou, nebo autobusem. V případě návratu z Bangkoku do Amstru si město doporučujeme nejdříve prozkoumat. K návratu do Prahy využijte lowcost jednosměrný spoj britské Easyjet, který je k sehnání za pár stovek. Ubytování v Bangkoku nejlevněji na booking.com.

↔ Bangkok - Thajsko (z Prahy, zpět Amsterdam) 9.829,- kč rezervace

↔ Bangkok - Thajsko (z Prahy, zpět Mnichov) 9.829,- kč rezervace

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli napsat 6540 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.