Jet Airways ⇆ Kanada - levné letenky Toronto z Prahy 11.928,- kč

Žně výhodných akcí leteckých společností vyústily v další cestovatelské lákadlo. Kdo se v této době ohlíží za letem z Česka do Kanady, nechť zbystří svou pozornost. Ta se upíná k indické aerolince Jet Airways, jenž dneska vydala obousměrné levné letenky do Toronta z Prahy za libovou cenu 11.928,- kč i s poplatky.

Dostupnost: Kdo vyhlíží letenky Toronto za lepší peníze, čeká už nějaký ten pátek na vhodnou příležitost. Poslední obdobnou akci totiž nabídka US Airways naposledy v září. Dnes je to Jet Airways, která udává tempo! Levné letenky Kanada od tohoto dopravce bookujte na následující měsíc! Přesněji řečeno, v období 31. leden až 26. únor 2015.

Mnohdy nás po lákavé ceně odradí další okolnosti letu, což ale nebude tento případ! Jet Airways servíruje lety Praha - Toronto a zpět pouze s jedním mezipřistáním v Bruselu, i když na druhou stranu dodat, to může být delší, cca až 10 hodin. Toho lze patřičně využít k prohlídce velkolepého belgického města. Naopak zpátky se na mezipřistání zdržíte jen cca hodinku. Více v rezervaci.

Tip: Z Kanady to ale zdaleka není vše! Pakliže pasete po levných letenkách do jiného kanadského města, navštivte tento odkaz. Naposledy to byly levné lety do Edmontonu a Halifaxu.

⇆ Toronto - Kanada (z Prahy) 11.928,- kč kalendář