Jet Airways ⇆ Kanada - levné letenky Toronto z Prahy 11.928,- kč

Žně výhodných akcí leteckých společností vyústily v další cestovatelské lákadlo. Kdo se v této době ohlíží za letem z Česka do Kanady, nechť zbystří svou pozornost. Ta se upíná k indické aerolince Jet Airways, jenž dneska vydala obousměrné levné letenky do Toronta z Prahy za libovou cenu 11.928,- kč i s poplatky.

Dostupnost: Kdo vyhlíží letenky Toronto za lepší peníze, čeká už nějaký ten pátek na vhodnou příležitost. Poslední obdobnou akci totiž nabídka US Airways naposledy v září. Dnes je to Jet Airways, která udává tempo! Levné letenky Kanada od tohoto dopravce bookujte na následující měsíc! Přesněji řečeno, v období 31. leden až 26. únor 2015.

Mnohdy nás po lákavé ceně odradí další okolnosti letu, což ale nebude tento případ! Jet Airways servíruje lety Praha - Toronto a zpět pouze s jedním mezipřistáním v Bruselu, i když na druhou stranu dodat, to může být delší, cca až 10 hodin. Toho lze patřičně využít k prohlídce velkolepého belgického města. Naopak zpátky se na mezipřistání zdržíte jen cca hodinku. Více v rezervaci.

Tip: Z Kanady to ale zdaleka není vše! Pakliže pasete po levných letenkách do jiného kanadského města, navštivte tento odkaz. Naposledy to byly levné lety do Edmontonu a Halifaxu.

⇆ Toronto - Kanada (z Prahy) 11.928,- kč kalendář

Destinace
Letecké společnosti
Oblíbené lety

Již 13 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jako dobrý rádce při nákupu levné letenky vám pravidelně přinášíme zajímavé tipy již od roku 2009. Tehdy se začal psát náš příběh a začalo nás bavit pro vás hledat ty nejlepší cestovatelské nabídky jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás napsali 4450 letenkových tipů zaměřených jak na Evropu, Asii, Ameriku, Afriku a taky na Austrálii a další stále přibývají. Za tu dobu už snad nenajdete destinaci, kam bychom nenašli tip na levný let. Do oblíbených zemí a lokalit jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik a další, se dostanete v desítkách verzí. Stačí se s námi poradit jaké levné letenky je v danou chvíli nejlepší zvolit. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu a twitteru. Cestovatelské zkušenosti, zvláště týkajíc se levných letenek, máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikace.