Jet Airways - Thajsko ↔ levné letenky Bangkok z Prahy 10.207,- kč

Již ověřená spolupráce aerolinií Jet Airways a české ČSA dává zelenou lukrativnímu tarifu na levné letenky Bangkok z Prahy. Před měsícem jsme vás informovali o kombinovaných akčních letenkách do Bangkoku s cenou 10.412,- kč i s poplatky. Návraty byly do Mnichova, který není zrovna daleko, nyní je situace ovšem ještě příznivější!

Tyto dvě aerolinky opětovně spustily tarif na levné letenky do Bangkoku, které v sekci s odlety z Prahy momentálně zaujímají nejlepší postavení. Letenky si objednáte ještě o 200,- kč levněji než posledně, k dispozici jsou totiž už za 10.207,- kč a teď se podržte. Zpáteční let z Bangkoku nevede do Mnichova, nýbrž do Berlína, který je nedaleko od hranic.

Dostupnost: Informace o volných letenkách do Thajska z Prahy jsou následující: Cestovní období zahrnuje termíny v období od 2. dubna 2014 do 16. srpna 2014 s menšími výlukami. Například letenky do Bangkoku s odlety v červenci a srpnu nekoupíte. V červnu jsou volné poslední dva termíny. Akce je platná do vyprodání nebo stažení z nabídky.

Informace k letu: Let s dvěma mezipřistáními vede z letiště Praha Václav Havel s první zastávkou na Brussels National Arpt, Brusel, Belgie, druhou na Chhatrapati Shivaji Intl, Mumbai, Indie a poté již na letiště Suvarnabhumi Intl Arpt, Bangkok, Thajsko. Stejná trasa, jen s příletem do Berlína vás čeká i při zpátečním letu. Lety se vyznačujím krátkými časy u mezipřistání jak na cestě do Bangkoku, tak i na cestě zpět, jsou to jedna až dvě hodinky. Podrobný popis v rezervaci.

Tip: Tato nabídka na levné letenky Thajsko (Bangkok) obsahuje letový kalendář. Co to pro vás znamená? Jednoduše to, že lze volná místa s uvedenou cenou 10.207,- kč za zpáteční lety i s poplatky objednat kliknutím na volný termín, který je vždy znázorněn oranžovou barvou. Naproti tomu bílá, již proškrtnuté kolonky s daty už jsou vyprodány. Výhodné ubytování v Bangkoku najdete na booking.com.

↔ Bangkok - Thajsko z Prahy 10.207,- kč rezervace

Destinace
Letecké společnosti

Již 13 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jako dobrý rádce při nákupu levné letenky vám pravidelně přinášíme zajímavé tipy již od roku 2009. Tehdy se začal psát náš příběh a začalo nás bavit pro vás hledat ty nejlepší cestovatelské nabídky jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás napsali 4450 letenkových tipů zaměřených jak na Evropu, Asii, Ameriku, Afriku a taky na Austrálii a další stále přibývají. Za tu dobu už snad nenajdete destinaci, kam bychom nenašli tip na levný let. Do oblíbených zemí a lokalit jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik a další, se dostanete v desítkách verzí. Stačí se s námi poradit jaké levné letenky je v danou chvíli nejlepší zvolit. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu a twitteru. Cestovatelské zkušenosti, zvláště týkajíc se levných letenek, máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikace.