LAST MINUTE! United Airlines / Lufthansa ✈ Karibik - Honduras - levné letenky na Roatán z Mnichova ↔ 11.990 Kč

Doporučujeme! United Airlines / Lufthansa ✈ Karibik - Honduras - levné letenky na Roatán z Mnichova ↔ 11.990 Kč
Rezervace letenky

Cestovatelé do Střední Ameriky, zbystřete! Po delším čase tu je tip na levné letenky do Hondurasu za pouhých dvanáct tisíc. Využijte výhody kombinovaného akčního tarifu německé letecké společnosti Lufthansa ve spolupráci s americkou United Airlines. Ulovte si zpáteční let na vyhlášený ostrov Roatán z Mnichova za 11.990 Kč.

Kdy cestovat na Roatán za 11.990 Kč?

Na ostrov Roatán, který nalezneme v Karibiku, máme otevřenou cestu jen na začátku příštího měsíce! Umíte se rychle rozhodnout, potom sbalit věcí a za pár dní letět? Pak okamžitě bookujte akční letenky na Roatán z Mnichova za dvanáct tisíc při odletech pouze 3. a nebo 10. února. Návratů máme spoustu od polovinu února, až do 5. března 2023.

Pozor, jde o last minute letenky do Střední Ameriky!

Návštěva karibského ostrova Roatán se při bookingu kombinované akce Lufthansy a United Airlines koná na poslední chvíli, dokážete se takto rychle přizpůsobit?

Akční letenky na ostrov Roatán

 
Doplň si levné letenky také o výhodné ubytování

Booking.com

 

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
Letecké společnosti
Oblíbené lety

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli najít 6110 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.