China Southern Airlines - levné letenky Singapur z Prahy 14.301,- kč

Přichází extra letenková nabídka do města, které se může pyšnit mnoha světovými označeními nej! Za zrodem akce není nikdo jiný, než vyhlášený letecký přepravce, aerolinka China Southern Airlines, která operuje také z letiště Václava Havla. Jsou tu zpáteční levné letenky Singapur s cenou 14.301,- kč s taxami i poplatky a odletem z naší metropole, včetně návratu do polské Varšavy!

Dostupnost: Ty z vás, které zajímají hlavně informace k dostupnosti letů, nechť pozorně čtou dále. Nově zrozený tarif na zpáteční levné letenky do Singapuru z Prahy umožňuje vybrat si volné letenky z kalendáře. Do něj nahlédnete, když kliknete na odkaz pro booking letu. K dnešnímu dni je to období od 10. února 2014 do 27. května 2014.

Popis letu do Singapuru v tarifu China Southern Airlines: Odlétá se z letiště Václav Havel - Praha s prvním mezipřistáním na Schiphol Arpt, Amsterdam, Nizozemsko, druhým na Baiyun Airport, Kanton, Čína a příletem na letiště Changi Intl Arpt, Singapur. Zpáteční let odtud vede na stejné mezistopy jako při cestě tam. Finální přílet je na Warsaw Intl Arpt, Varšava, Polsko.

Tip: Proč objednat letenky do Singapuru v akci China Southern? Kromě letu z Prahy a výhodné ceny mají spoje kratší mezipřistání, takže se vám nestane, že budete spát na letišti. Zpáteční přílet do Varšavy cestu navíc nijak moc nekomplikuje ani neprodraží. Zpět do ČR se dopravíte levně například autobusy Student Agency.

Ubytování: Nocleh v Singapuru pořídíte velmi levně. Ceny se pohybují od 169,- kč za postel. Celý pokoj od 726,- kč se snídaní v ceně. Více info k ubytování najdete na booking.com. Upozorňujeme, že levné letenky do Singapuru z Prahy jsou dostupné do vyprodání, nebo stažení nabídky.

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli napsat 6540 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.