Jen do zítra! Air France - Austrálie - levné letenky Perth z Vídně (tam a zpět) také na léto 19.990,- Kč

Jen do zítra! Air France - Austrálie - levné letenky Perth z Vídně (tam a zpět) 19.990,- Kč
Rezervace letenky

Čtyři a půl roku jsme nezveřenili tip na akční letenky do australského Perthu. Let do nejodlehlejší města světa je možné nyní plánovat u francouzské letecké společnosti Air France, ale jen do zítra. Jsou tu obousměrné levné letenky Perth s odletem z dobře dostupné Vídně za konečnou částku 19.990,- Kč i s poplatky.

Umíte se rychle rozhodovat? Tyto zpáteční akční lety Perth z Vídně od Air France končí zítra, tedy 22.2. 2022. Cestovní období pokrývá dobu od 27. března do 26. září 2022. Co se týká letních prázdnin, tak v kalendáři máme termíny na poslední srpnový týden.

Jak se letí do Austrálie s Air France? Odlety jsou z letiště Vídeň (VIE) a letí se s krátkými přestupy v Paříži (CDG) a Singapuru (SIN). Přílet do samotné Austrálie je na letiště Perth airport (PER) - Austrálie.

Zavazadla bez doplatku v ceně levné letenky: 2 kusy příručních zavazadel.

Dopravce: Air France

Tip: V tuto chvíli na linkách k protinožcům úřaduje i singapurská letecká společnost Scoot výhodnými spoj do Sydney a Melbourne okolo 18 tisíc korun. Více na stránce levné letenky do Austrálie.

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli najít 6490 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.