HIT! USA - Americké Panenské ostrovy - levné letenky Santa Cruz (Saint Croix) z Mnichova (zpáteční) 6.990,- Kč

HIT! USA - Americké Panenské ostrovy - levné letenky Santa Cruz (Saint Croix) z Mnichova (zpáteční) 6.990,- Kč
Rezervace letenky

Pomalu se nám vrací doba jako před koronou a exkluzivními tipy na letenky do exotických destinací se to začíná jenom hemžit. Rádi bychom vám představili novinku roku 2022! Je tady tip na letenky na Americké Panenské ostrovy za pouhých 6.990,- Kč. Po Svatém Tomáši se můžeme vydat i na ostrov Santa Cruz.

Ostrov Santa Cruz patří mezi tři hlavní ostrovy na Amerických Panenských ostrovech. Ty zase patří pod USA. Je tedy jasné, že za 7 tisíc se let na takovou dálku nenabízí denně.

Akční letenky na Santa Cruz vznikly díky kombinovanému akčnímu tarifu aerolinek American Airlines a Finnair. Na Americké Panenské ostrovy se odlétá z německého Mnichova.

Dostupnost: Cestovní období pro let na ostrov Santa Cruz (Saint Croix) na Amerických Panenských ostrovech je na 1. únor až 28. červen 2022. letí se přes Charlotte (CLT) a Miami (MIA). Příletx jsou na letiště St. Croix (STX) Alexander Hamilton airport - Spojené státy americké (USA).

Dopravci: Finnair, American Airlines

Chcete mrknout i na druhou variantu akčních letů na Americké Panenské ostrovy, díky které se dostanete za stejné peníze i na ostrov Svatý Tomáš? Zde je odkaz na předvčerejší článek.

Letecké společnosti

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli najít 5540 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Za tu dobu už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.