MEGAHIT! Americké Panenské ostrovy - levné letenky Svatý Tomáš a Princův ostrov z Mnichova (a zpět) 6.990,- Kč

MEGAHIT! American Airlines / Finnair - Americké Panenské ostrovy - levné letenky Svatý Tomáš a Princův ostrov z Mnichova (a zpět) 6.990,- Kč
Rezervace letenky

Přichází jeden z velkých cestovatelských hitů letošního roku. Je tu vzácná pozvanka na Americké Panenské ostrovy za cenu, z které vám zaručeně spadně spodní čelist. Americká aerolinka American Airlines ve spolupráci s Finnair vytvořila tarif na ostrov Svatý Tomáš s odletem z Mnichova za neuvěřitelných 6.990,- Kč.

Letět na Americké Panenské ostrovy za 7 tisíc? To je sen! V minulosti (naposled před rokem) se objevila příležitost letět na ostrov Svatý Tomáš. To bylo z Vídně a za 8.990,- Kč, což je rozdíl 2 tisíce, které na zemi nenajdeme.

Do subtropického ráje už třeba příští měsíc. Využijete li akční letenky na Americké Panenské ostrovy (Svatý Tomáš) od American Airlines a Finnair, můžeme za 7 tisíc letět od 6. února s návraty do 21. května 2022.

Jak se tam dostaneme? Na Americké Panenské ostrovy patřící pod USA se dostaneme při odletu z letiště Mnichov (MUC) - Německo a poté přes Charlotte (CLT) Douglas airport -  Spojené státy americké, kde je delší přestup. Linka pak pokračuje na letiště St. Thomas (STT) Cyril E King (USA).

U této zpáteční levné letenky na Americké panenské ostrovy z Mnichova od American Airlines a Finnair máme i přepravu 2 kusů příručních zavazadel.

Dopravci: American Airlines, Finnair

Letecké společnosti
Oblíbené lety

Již 13 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jako dobrý rádce při nákupu levné letenky vám pravidelně přinášíme zajímavé tipy již od roku 2009. Tehdy se začal psát náš příběh a začalo nás bavit pro vás hledat ty nejlepší cestovatelské nabídky jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás napsali 4450 letenkových tipů zaměřených jak na Evropu, Asii, Ameriku, Afriku a taky na Austrálii a další stále přibývají. Za tu dobu už snad nenajdete destinaci, kam bychom nenašli tip na levný let. Do oblíbených zemí a lokalit jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik a další, se dostanete v desítkách verzí. Stačí se s námi poradit jaké levné letenky je v danou chvíli nejlepší zvolit. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu a twitteru. Cestovatelské zkušenosti, zvláště týkajíc se levných letenek, máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikace.