HIT! United Airlines ✈ USA - Aljaška - akční letenky Anchorage z Mnichova a Drážďan ↔ 11.990 Kč

HIT! United Airlines ✈ USA - Aljaška - akční letenky Anchorage z Mnichova a Drážďan ↔ 11.990 Kč
Rezervace letenky

Tak tohle je pecka! Po půlroce je tu možnost ukořistit akční letenky na Aljašku! Dvanáct tisíc na zpáteční let nám bude stačit. Pozornost nyní totiž vzbudila americká aerolinka United Airlines dvojičkou atraktivních spojů z německých letišť. Mrkněte na obousměrné levné letenky do Anchorage za 11.990 Kč s odletem buď z Mnichova a nebo Drážďan.

Jak a kdy letět na Aljašku?

V tomto případě je potřeba rychle konat. Akční letenky na Aljašku jsou uvolněny na jaro a volné kapacity není vůbec nazbyt. Rezervaci je tedy potřeba provést co nejdříve. Níže je přehled o konkrétní dostupnosti.

1. United Airlines - USA - Aljaška - Anchorage z Mnichova 11.990 Kč - termíny 4. duben až 9. květen 2023

2. United Airlines - USA - Aljaška - Anchorage z Drážďan 11.990 Kč - termíny 4. duben až 14. květen 2023

Náš tip

V případě prvního letu jste omezeni jen jedním přestupem v americkém Orlandu. U letu do Anchorage z Drážďan to bereme přes Frankfurt a Chicago a zpátky přes Denver. Zdarma se přepravuje jedno příruční zavazadlo. Další levné letenky do USA zde.

Akční letenky do Anchorage (Aljaška)

 
Doplň si levné letenky také o výhodné ubytování

Booking.com

 

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli napsat 6610 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.