HIT! 🇩🇴 TAP Portugal - Karibik - Dominikánská republika - levné letenky Punta Cana z Prahy ↔ 13.590,- Kč

HIT! 🇩🇴 TAP Portugal - Karibik - Dominikánská republika - levné letenky Punta Cana z Prahy ↔ 13.590,- Kč
Rezervace letenky

Konečně je tu za rozumnou cenu Dominikána s odletem z Česka. Na tohle se čekalo od loňského září. Kdo je autorem? No přece známá a ověřená portugalská aerolinka TAP Air Portugal. Vydejte se do známého turistického letoviska rovnou z Prahy (aerolinka létá do Punta Cana i z okolních letišť). Za cestu tam a zpět zaplatíme 13.590,- Kč.

V jaké dostupnosti? Lety do Punta Cana z Prahy na křídlech portugalské národní aerolinky TAP je možné podnikat od 3. září 2022 do 22. dubna 2023.

Srovnejte si tarif do Punta Cana z Prahy od TAP i s konkurencí. Možná z Prahy letět nechcete. V takovém případě se dá dostat až na 9.990,- Kč za zpáteční letenky. Více se dozvíte na stránce: přehled letenek do Dominikánské republiky.

 
Doplň si levné letenky také o výhodné ubytování

Booking.com

 

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli napsat 6660 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.