HIT! Střední Amerika ✈ Nikaragua - akční letenky Managua z Mnichova nebo Vídně ↔ 12.590 Kč

HIT! Střední Amerika ✈ Nikaragua - akční letenky Managua z Mnichova nebo Vídně ↔ 12.590 Kč
Rezervace letenky

Pro české cestovatele doposud málo dostupná destinace ve Střední Americe plná aktivních sopek, džunglí, lesů, jezer a taky pobřeží. Je tu nevídaný tip na levné letenky do Nikaragui. Vůbec poprvé v průběhu 15 let sledování levných letů máme na dosah akční letenky do Managua. Na výběr je verze s odletem z Mnichova a nebo Vídně.

Letenky Nikaragua za pouhých 12.590 Kč

Jestli tohle propásneš a takovou cestu jsi měl v plánu, zapláčeš jak želva. Taková akce jako je levná letenka do Nikaragui za dvanáct a půl, to je velká vzácnost. Komu by nevyhovovaly letenky do Managua z Mnichova, připlatí si jen 400 Kč a může fičet z dostupnější Vídně (12.990 Kč).

Kdy letět do Nikaragui?

Letenky do Nikaragui se nyní objednávají na podzim 2023 až zimu 2024 v případě cesty do Střední Ameriky z Mnichova. U letů z Vídně to jsou termíny až na příští rok a to na leden a únor 2024.

Jak poletím do Managua?

Jedná se o kombinované tarify aerolinek Lufthansa, United Airlines a Austrian Airlines. Letí se přes Londýn a nebo Frankfurt s přílety na Managua (MGA) Augusto C Sandino airport - Nikaragua. V ceně je i zpáteční let a jedno zavazadlo.

Náš tip

Tahle středoamerická země je na cestovatelském trhu skutečná rarita, vyplatí se tady nezaspat. Další tipy na levné letenky do Střední Ameriky zde.

Akční letenky Nikaragua

 
Doplň si levné letenky také o výhodné ubytování

Booking.com

 

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli napsat 6540 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.