HIT! Singapore Airlines ✈ Indonésie - Bali - akční letenky Denpasar Bali z Prahy s 5* aerolinkou 15.990 Kč

HIT! Singapore Airlines ✈ Indonésie - Bali - akční letenky Denpasar Bali z Prahy s 5* aerolinkou 15.990 Kč
Rezervace letenky

Na scénu se ve velkém po delší době vrací pětihvězdičková Singapore Airlines. Ta oprášila únorový tarif do Indonésie a dala ho do nového kabátu. Na co se můžeme těšit?  Jsou to zpáteční letenky na Bali! Tato letecká společnost tam létá z České republiky. V rezervačních systémech je právě teď nabídka Praha - Denpasar Bali za 15.990 Kč.

Kdy letět na Bali z ČR s nadprůměrnou Singapore Airlines?

Tato akce platí jen pro let na příští rok 2023. V kalendáři najdeme levné letenky na Bali z Prahy až od začátku jara, viz datumy na 1. březen 2023 až 29. červenec 2023.

Jak se cestuje na ostrov Bali?

Odlétá se z letiště Praha (PRG) Václav Havel airport - Česká republika a letí se s dvěma přestupy. První je v Mnichově (MUC) a druhé v Singapuru (SIN). Ani jeden není zásadně dlouhý. Přistávat budeme na letišti Denpasar Bali (DPS) Ngurah Rai airport - Indonésie. Vypravuje letecká společnost Singapore Airlines, jen pouze linku do Mnichova provozuje rovněž pětihvězdičková aerolinka a to Lufthansa.

Kolik zavazadel sebou na Bali?

Zdarma máme jedno příruční zavazadlo a jedno odbavené zavazadlo s váhovým limitem 25 kg.

Tip redakce

Chcete si tarif porovnat s nabídkami ostatních leteckých společností? Na trhu najdeme i kombinovanou linku na Bali z Prahy za 18.990 Kč od EVA Air a Lufthansy. Poslední je Emirates Airlines, která má letenky do Denpasaru z Prahy za 23.990 Kč. Přehled najdete níže.

Akční letenky do Indonésie

 
Doplň si levné letenky také o výhodné ubytování

Booking.com

 

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
Letecké společnosti
Oblíbené lety

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli najít 5790 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.