HIT! Scoot - Thajsko - levné letenky Krabi z Berlína (tam a zpět) 11.990,- Kč

HIT! Scoot - Thajsko - levné letenky Krabi z Berlína (tam a zpět) 11.990,- Kč
Rezervace letenky

Tak tohle je bomba! Místo, které můžeme právem označit, že patří mezi jedno z nejhezčích na světě? Thajské letovisko Krabi! Opět úřaduje singapurská aerolinka Scoot. Ta totálně strčila do kapsy rakouskou Austrian Airlines. Proč? Akční letenky na Krabi má o 6 tisíc korun levnější. Tam a zpět už za 11.990,- Kč.

Letecká společnost Scoot nastavila podmínky, které tu byly naposledy na začátku roku 2020. Levné lety na Krabi od Scoot za dvanáct tisíc vedou z levně dostupného německého Berlína.

Dostupnost: Akce na levné letenky do Thajska od singapurské Scoot je možné využít při cestě od jara do podzimu. Kalendář Berlín - Krabi a zpět obsahuje termíny od 11. března do 18. října 2022.

Itinerář letu: Odlétá se z letiště  Berlín (BER) Brandenburg - Německo s přestupem v Singapuru (SIN) Changi airport a příletem na Krabi (KBV) airport - Thajsko. Stejně i zpět.

Zavazadla: 1 ks příruční + 1 ks odbavené zdarma

Dopravce: Scoot

Na Krabi se dá letět právě i z Vídně a Prahy s Austrian Airlines a to od 18 tisíc. Více zde.

Tip: Přehled levných letenek do Thajska

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli napsat 6660 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.