HIT! 🇸🇬 Scoot - Singapur - levné letenky Singapur z Berlína bez přestupu (tam a zpět) 9.990,- Kč

HIT! Scoot - Singapur - levné letenky Singapur z Berlína (tam a zpět) 9.990,- Kč
Rezervace letenky

Jaro z hlediska nabídky levných letenek do Asie překvapivě ovládla singapurská letecká společnost Scoot. Thajsko - Bangkok, Phuket a nebo Malajsie - Kuala Lumpur. Tady všude má nejvýhodnější nabídky. Momentálně se k tomu po roce a půl čekání přidávají akční letenky do Singapuru s odlety z Berlína jenom za deset tisíc korun!

Letět do Singapuru za 9.990,- Kč, to je sen, který se nepodařil uskutečnit ani před koronou. Nyní takovou šanci díky letecké společnosti Scoot, máme.

Dostupnost: Kdy vyrazit? Cestovní období je rozděleno na dvě části. Termíny do začátku léta (duben, květen, červen) a poté i termíny od konce léta (září a říjen).

Pozor! Volná místa mizí před očima! Rezervaci v tomto případě nedoporučujeme odkládat ani o minutu.

Jedno zpáteční zavazadlo disponuje v ceně zpáteční levné letenky.

Do Singapuru se odlétá s leteckou společností Scoot z letiště Berlín (BER) Brandenburg - Německo a letí se přímo (bez přestupu) na letiště Singapur (SIN) Changi airport - Singapur.

Podmínky pro vstup do Singapuru

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli najít 6490 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.