HIT! Scoot - Malajsie - levné letenky Kuala Lumpur z Berlína (tam a zpět) 10.990,- Kč

HIT! Scoot - Malajsie - levné letenky Kuala Lumpur z Berlína (tam a zpět) 10.990,- Kč
Rezervace letenky

Po dlouhé době se dá opět dostat do Malajsie za levný peníz. Jak na to? Jestli vám unikla akční letenka do Kuala Lumpur z Vídně za 10.790,- Kč od Etihad Airways, je tu další. Tentokrát je nejlevnější singapurská nízkonákladová letecká společnost Scoot s tarifem obousměrné akční letenky do Kuala Lumpur s odlety z Berlína za 10.990,- Kč.

Akce aerolinek Scoot s levnými letenkami do Malajsie - Kuala Lumpur s odlety z německého Berlína za jedenáct tisíc vznikla vzhledem k výprodeji vybrané kapacity na období 28. březen až 27. říjen 2022.

Odlétá se z letiště Berlín Brandenburg (BER) - Německo s přestupem (cca 3h) v Singapuru (SIN) - Changi airport a příletem na Kuala Lumpur (KUL) airport - Malajsie. Zpáteční letenka je v ceně.

Zavazadla: Zdarma jedno příruční

Dopravce: Scoot

Tip: Vzhledem k tomu, že to je od roku 2019 teprve druhá akce zaměřená na levné lety do Kuala Lumpur, tak určitě doporučujeme nezaváhat.

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli najít 6460 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.