HIT! 🇧🇿 Lufthansa / United Airlines - Střední Amerika - Belize - levné letenky Belize City z Mnichova 10.590,- Kč

HIT! Lufthansa / United Airlines - Střední Amerika - Belize - levné letenky Belize City z Mnichova
Rezervace letenky

Po dvou letech, kdy jsme se museli vzdát cestování do různých koutů světa se už blýská na lepší časy. Jaro je tady, turistická sezóna před námi a tipy na jedinečné cesty se to začíná jenom hemžit. Po včerejším a dnešním tipu na Roatán je tu i nová nabídka na rezervaci levné letenky do Belize s odlety z Mnichova za 10.590,- Kč.

Tip na levné letenky do Belize City jsme tu neměli několik let. Poslední byl vydán 2. února 2018, kdy jsme mohli cestovat s Delta Airlines z Prahy za třináct tisíc.

Aktuální obousměrné levné letenky do Belize vznikly v kombinovaném tarifu americké letecké společnosti United Airlines a německé Lufthansa.

Dostupnost: Naplánujte si cestu do Belize s předstihem, výrazně ušetříte. V kalendáři najdeme lety Mnichov - Belize City a zpět s datumy od 4. října 2022 do 25. února 2023.

Na lince do Belize (BZE) letíme z Mnichova (MUC) přes americký Houston (IAH), zpátky to bereme přes Chicago (ORD).

Zavazadla: V ceně tarifu máme bez doplatku dvě příruční zavazadla. Tyhle tašky a kufry nemusíte odbavovat, jelikož si je berete sebou na palubu!

Další tipy na levné letenky do Střední Ameriky

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli napsat 6610 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.