HIT! China Eastern Airlines ✈ Austrálie - akční letenky do Sydney z Budapešti ↔ 17.490 Kč

HIT! China Eastern Airlines ✈ Austrálie - akční letenky do Sydney z Budapešti ↔ 17.490 Kč
Rezervace letenky

V posledním roce byla utopie pořídit letenky do Austrálie pod dvacet tisíc. Například v lednu se ceny šplhaly až k 27 tisíc. Aktuálně je situace daleko růžovější a může za to letecká společnost China Eastern Airlines. Využijte výhodných cen na lince z Budapešti. Doporučujeme zpáteční letenky do Sydney jen za 17.490 Kč. To tady už dlouho nebylo!

Kdy letět do Sydney jen za 17.490 Kč?

Taková cena letů do Sydney tady nebyla více než rok, tehdy se ale museli cestovat až z řeckých Athén. Do Budapešti to máme daleko blíž. Akce pramení z doprodeje posledních volných míst na podzim 2023.

Dopravce: China Eastern Airlines

Cestovní období: listopad 2023

Odlet: Budapešť (BUD) Budapest Arpt Maďarsko

Přestup: Šanghaj (PVG) Pudong International Arpt Čína

Přílet: Sydney (SYD) Kingsford Smith Austrálie

Zavazadla: 3 zdarma (1 příruční + 2 odbavené)

Jak se dostat z Česka do Budapešti?

1. Vlak: Vlakem z Prahy můžete jet přímým spojem rovnou do Budapešti. Jízda trvá přibližně 6-8 hodin, v závislosti na konkrétním spoji.

2. Autobus: Mnoho dopravních společností provozuje autobusové linky z různých českých měst do Budapešti. Jízda autobusem trvá přibližně 4-6 hodin.

3. Vlastní automobil: Pokud preferujete cestování vlastním automobilem, můžete si projet cestu z České republiky do Budapešti po dálnici. Jízda autem trvá přibližně 4-5 hodin, v závislosti na dopravních podmínkách.

Jak se po příletu do Sydney dostat z letiště?

1. Vlak (Airport Link): Vlak Airport Link je pohodlný a rychlý způsob dopravy z letiště do centra Sydney. Vlaky jezdí pravidelně a jízda trvá přibližně 13 minut. Cena za jízdu se pohybuje kolem 19 AUD (jednosměrná jízdenka).

2. Autobus: Městské autobusové linky jsou také dostupné z letiště do centra Sydney. Ceny a časy se mohou lišit v závislosti na trase, ale obvykle se pohybují kolem 5-10 AUD a doba jízdy je přibližně 30-45 minut.

3. Ridesharing služby: Ridesharing služby jako Uber nebo Bolt jsou také populární způsob dopravy z letiště. Ceny se mohou lišit v závislosti na poptávce a čase jízdy, ale zhruba se pohybují od 25 AUD do 40 AUD a doba jízdy je kolem 20-30 minut.

4. Taxi: Taxislužby jsou k dispozici přímo před terminály letiště. Ceny za jízdu se liší v závislosti na dopravní situaci a doba jízdy je přibližně 20-30 minut. Mějte na paměti, že ceny taxi mohou být dražší než ostatní možnosti dopravy.

Co dělat v Sydney?

1. Operní dům Sydney: Symbol města Sydney a jedna z nejznámějších moderních architektonických ikon. Navštivte tuto ikonickou stavbu, obdivujte její unikátní design a pokud máte možnost, zúčastněte se některého z mnoha kulturních představení.

2. Harbour Bridge: Další ikonická stavba Sydney je Harbour Bridge, který spojuje centrum města s přístavem. Můžete se projít po chodníku mostu nebo se zúčastnit vyhlídkového výletu a vychutnat si úžasný výhled na město a přístav.

3. Darling Harbour: Moderní přístavní čtvrť s množstvím restaurací, obchodů a zábavních zařízení. Zde najdete také akvárium SEA LIFE Sydney, které nabízí možnost poznat podmořský život a interaktivní výstavy.

4. Bondi Beach: Slavná pláž v Sydney, která láká návštěvníky svým bílým pískem a vlnami vhodnými pro surfování. Můžete se osvěžit ve vodě, relaxovat na pláži nebo prozkoumat okolí pláže, kde najdete různé kavárny, obchody a restaurace.

5. Royal Botanic Garden: Krásná botanická zahrada nacházející se v blízkosti Sydney Opera House. Tento rozsáhlý park nabízí klidné procházky mezi exotickými rostlinami a nádhernými výhledy na přístav.

6. The Rocks: Historická čtvrť Sydney, která nabízí půvabné kamenné uličky, staré hospody a tradiční trhy. Projděte se po úzkých uličkách, ochutnejte místní speciality a objevte bohatou historii tohoto místa.

7. Taronga Zoo: Jedno z největších a nejznámějších zoologických zahrad v Austrálii. Můžete se setkat se širokou škálou zvířat, včetně koal, klokánů, lachtanů a slonů.

8. Art Gallery of New South Wales: Umělecké muzeum s bohatou sbírkou uměleckých děl z Austrálie i ze světa. Obdivujte umělecká díla různých stylů a epok a užijte si kulturní zážitek.

9. Sydney Tower Eye: Vyhlídková věž s panoramatickým výhledem na celé město. Vystupte na vyhlídkovou plošinu a obdivujte Sydney z výšky.

10. Manly Beach: Další populární pláž v Sydney, která je snadno dostupná trajektem z přístavu. Užijte si koupání, surfování a procházky po nábřeží.

Akční letenky do Sydney

Náš tip

Další levné letenky do Austrálie

 
Doplň si levné letenky také o výhodné ubytování

Booking.com

 

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli napsat 6520 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.