HIT! Air Canada - Karibik - Kajmanské ostrovy - levné letenky Grand Cayman Island z Mnichova (zpáteční) 10.790,- Kč

HIT! Air Canada - Karibik - Kajmanské ostrovy - levné letenky Grand Cayman Island z Mnichova (zpáteční) 10.790,- Kč
Rezervace letenky

Je tu premiérová šance jak letět na exkluzivní Kajmanské ostrovy, jednu z nejoblíbenějších zemí v západním Karibiku a to za necelých jedenáct tisíc! Cílem je hlavní ze tří Kajmanských ostrovů - Grand Cayman Island. Do Karibiku se odlétá z Mnichova a Berlína za částku 10.790,- Kč a 10.990,- Kč s aerolinkou Air Canada.

Grand Cayman Island s odletem z Mnichova za 10.790,- Kč je dostupný na 14. leden 2022 až 23. březen 2022.

Grand Cayman Island s odletem z Berlína za 10.990,- Kč je dostupný na 18. leden 2022 až 23. březen 2022.

Levné lety na Kajmanské ostrovy od Air Canada vedou přes Toronto a všechny obsahují celkem přepravu 3 zavazadel! Přílety jsou na letiště Grand Cayman Island (GCM) Owen Roberts airport. Zpáteční letenka je v ceně.

Další tipy na levné letenky do Karibiku pravidelné zveřejňujeme na této stránce.

Dopravce. Air Canada

Letecké společnosti

Již 13 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jako dobrý rádce při nákupu levné letenky vám pravidelně přinášíme zajímavé tipy již od roku 2009. Tehdy se začal psát náš příběh a začalo nás bavit pro vás hledat ty nejlepší cestovatelské nabídky jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás napsali 4450 letenkových tipů zaměřených jak na Evropu, Asii, Ameriku, Afriku a taky na Austrálii a další stále přibývají. Za tu dobu už snad nenajdete destinaci, kam bychom nenašli tip na levný let. Do oblíbených zemí a lokalit jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik a další, se dostanete v desítkách verzí. Stačí se s námi poradit jaké levné letenky je v danou chvíli nejlepší zvolit. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu a twitteru. Cestovatelské zkušenosti, zvláště týkajíc se levných letenek, máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikace.