Grand Cayman Island

TIP! Delta Airlines - Karibik - Kajmanské ostrovy - levné letenky Grand Cayman Island z Prahy (zpáteční) 13.690,- kč

TIP! Delta Airlines - Karibik - Kajmanské ostrovy - levné letenky Grand Cayman Island z Prahy (zpáteční) 13.690,- kč

Hledáte něco více než jen "dovolenou" Co takhle dobrodružství na Kajmanských ostrovech s křišťálově čistým mořem? Tip na bezva cestování do Karibiku? Je tu a při odletu z Česka! Využijte tarifu levné letenky do Grand Cayman Island v autorství americké letecké společnosti Delta. Za zpáteční letenku s odletem z Prahy nyní dáte v akci jen 13.690,- kč.

TIP! Delta ⇆ Kajmanské ostrovy - levné letenky Grand Cayman Island z Prahy 13.835,- kč

akce letenky Kajmanské ostrovy z Prahy 13.835,- kč

Fascinující zážitek na pohádkovém ostrově Grand Cayman Island nyní nabízí Delta Airlines prostřednictvím levných letenek na Kajmanské ostrovy při odletu z Prahy. Ojedinělá šance na parádní cestovatelský úlovek se dá pořídit tam i zpět už za 13.835,- kč s poplatky a to znamená oproti minulé letenkové akci Delty další úsporu v řádu cca osmi stovek.

Delta ⇆ Kajmanské ostrovy - levné letenky Grand Cayman z Prahy (zpáteční) 14.590,- kč

akce letenky Kajmanské ostrovy z Prahy - Grand Cayman Island

Vzhůru na Kajmanské ostrovy! Nabídka, která se neodmítá! To je kombinovaný tarif americké Delty a nizozemské KLM na akční letenky na Grand Cayman Island. Kajmanský ostrov je k doletu za cenu 14.590,- kč ve zpáteční lince s odletem z Prahy! Hotely přímo u pláže, fauna a flora jenž vám na dlouho utkví v paměti. Odoláte originálnímu tipu na levné letenky na Grand Cayman?

Kajmanské ostrovy - levné letenky Grand Cayman Island 14.900,- kč

Karibik trochu jinak? S netradiční, ale velmi zajímavou akcí přichází americké aerolinky American Airlines. Jsou tu levné letenky do západní části Karibiku! Už víte? Napovíme vám! Premiérově si dovolujeme představit tip na levné letenky na Kajmanské ostrovy, zámořského území Velké Británie s cenou 14.900,- kč včetně tax a poplatků.

Jedná se o akční letenky na Kajmanské ostrovy s odletem z italského Milána a návratem do rakouské Vídně v režii leteckého dopravce American Airlines. Vyberte si levné letenky na Grand Cayman Island, největší z Kajmanských ostrovů z letového kalendáře. Termíny pro aktuální booking letenky levně na Grand Cayman Island je od 3. března až do 29. dubna.

Na Kajmanské Ostrovy ve zlevněném tarifu American Airlines poletíte z letiště Malpensa Arpt, Milán, Itálie s dvěma krátkými mezipřistáními. Na letišti John F Kennedy Intl, New York, Spojené Státy Americké (1h 20min) a druhým na letišti Miami Intl, Miami, Spojené Státy Americké (45 minut). Přílétá se na letiště Owen Roberts Arpt, Grand Cayman Island, Kajmanské ostrovy. Zpáteční let je s mezipřistáním na Miami, v Barceloně a zakončen finálním příletem do Vídně.

Tato akce patří mezi letenkové speciality. Patříte-li mezi vášnivé a náročné cestovatele? Nespokojíte se jen tak kdejakou běžnou cestou? Pak doporučujeme rezervaci letenky na Kajmanské ostrovy za tuto bezvadnou cenu spojenou se zajímavou cestou z Evropy.

Online rezervace levné letenky Grand Cayman Island (Kajmanské ostrovy)