HIT! Air Canada ✈ Karibik - akční letenky na ostrov Curacao z Vídně ↔ 12.990 Kč

HIT! Air Canada ✈ Karibik - akční letenky na ostrov Curacao z Vídně ↔ 12.990 Kč
Rezervace letenky

Rok čekání na akční let na karibský ostrov Curacao je konečně u konce! Kdo nás tam dostane? Můžete třikrát hádat. Jako obvykle tyhle levnější lety na Curacao vypravuje kanadská letecká společnost Air Canada. Obvykle se dá létat i z Prahy, letošní rok se ale určitě spokojíme s letenkou na Curacao z Vídně za pouhých 12.990 Kč.

Kdy letět na Curacao?

Uvolněny jsou termíny na tento i příští rok. Zpáteční akční letenky na Curacao s odlety z rakouské Vídně za třináct tisíc má pro nás Air Canada na vybrané dny od 6. října 2022 do 18. února 2023. Jedná se o výprodej vybraných míst, tak si pospěšte podobně jako o víkendových letenek na Bermudy, která jsou  už dneska pryč.

Jak poletím na ostrov Curacao?

Odlétá se z letiště Schwechat ve Vídni (Rakousko). Spoje Air Canada vždy vedou přes Toronto (YYZ) - v tomto případě může být zdržení až den. Přílety jsou na letiště Curacao (CUR) Areopuerto Hato airport - Nizozemské Antily. Stejně poletíme i zpátky do Vídně, jen opačně.

Doprava zavazadel

Air Canada dává 2 zavazadla do přepravy zdarma. Jedná se o příruční, které se berou na palubu.

Další levné lety do Karibiku?

Aktuálně je v kurzu také Cancun, Havana, Roatán, Aruba, Varadero, Svatý Vincent, Svatá Lucie, ostrov Antigua, Kajmanské ostrovy a další. Přehled posledních tipů najdete na stránce levné letenky Karibik.

 
Doplň si levné letenky také o výhodné ubytování

Booking.com

 

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli najít 6460 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.