Doporučujeme! Wizz Air - Itálie - Sardínie do tisícovky - levné letenky Olbia z Vídně (tam a zpět) od 939,- Kč

Doporučujeme! Wizz Air - Itálie - Sardínie do tisícovky - levné letenky Olbia z Vídně (tam a zpět) od 939,- Kč
Rezervace letenky

Smartwings nyní provozuje také lety do Sardínie a letoviska Olbia. Důvod se zaradovat? Nikoliv. Astronomické nacenění letenek do Olbia s odletem z Prahy na 7.390,- Kč nás nutí poohlednout se jinde. Máme řešení, Wizz Air tam létá z Vídně a teď poprvé zlevnily zpáteční lowcost letenky do Olbia až pod tisícovku. To chceš!

Jeden by si myslel, že je to od Wizz Air jenom chyták a lákadlo na lidi, ale není to pravda. Proč? Výhodné lety do italského města Olbia (pod tisíc Kč tam i zpět) se dostaneme při aktuální rezervaci během dubna a května.

Sezónní lety do Olbia od Wizz Air, na které cílí i Smartwings, tedy letní prázdniny, koupíme již okolo dvou a půl tisíc a to je oproti české nízkonákladové aerolince obrovský rozdíl.

Tip: Ještě nikdy dříve se obousměrné lety bez WDC nedaly booknout pod tisíc korun. Nejméně stál tarif naposledy loni v červenci a to bylo zhruba od jedenácti stovek za obousměr.

Přímá linka startuje z letiště Vídeň Schwechat (VIE) a končí na letišti Olbia - Sardínie (OLB) Costa Smeralda airport - Itálie. Doba letu je dvě hodiny. Stejně letíme i zpět.

Zavazadla: Jedno příruční zdarma

Dopravce: Wizz Air

Z leů do Sardínie doporučujeme aktuálně také zpáteční Cagliari z Vídně od 710,- Kč, Alghero z Bratislavy od 638,- Kč a mnoho dalších za pár stovek. Více na stránce levné letenky Sardínie.

Tip: Přehled TOP 15 nejlevnějších letenek do Itálie

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli napsat 6520 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.