Doporučujeme! Wizz Air - Arménie - levné letenky Jerevan z Vídně (tam a zpět) od 1.577,- Kč

Doporučujeme! Wizz Air - Arménie - levné letenky Jerevan z Vídně (tam a zpět) od 1.577,- Kč
Rezervace letenky

Poznejte krásy malebné, evropskými turisty málo prozkoumané Arménie. Panoramata o jakých se vám ani nesnilo! Jste li náročný turista, Arménie je pro vás ta správná volba. Chceme li letět za levný peníz, máme tady jen jednu možnost. Zpáteční letenky do Jerevanu s odletem z Vídně od Wizz Air od 1.577,- Kč i s poplatky.

Dostupnost: Tip na levné letenky do Jerevanu jsme tady neměli už skoro 2 roky. Aktuálně se dá vybírat let do Arménie s odletem z rakouského hlavního města na dobu od 28. března 2022 do 28. října 2022. Nejlepší je rezervovat si lety na květen, kdy zaplatíme nejméně.

Přímý let do Arménie společnosti Wizz Air trvá 3 hodiny av 20 minut. Zpáteční skoro 4 hodiny. Odlety jsou z Vídně (VIE) a přílety jsou na Jerevan (EVN) Yerevan airport - Arménie.

Zavazadla: 1 kabinové zdarma (55 x 40 x 20cm do 10 kg) v ceně levné letenky.

Dopravce: Wizz Air

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli napsat 6610 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.