Jerevan

TIP! Wizz Air - Arménie - levné letenky Jerevan z Vídně (a zpět) květen až březen 2021 od 1.051,-kč

TIP! Wizz Air - Arménie - levné letenky Jerevan z Vídně (a zpět) 1.051,-kč

Nový způsob levného letu do Arménie? V listopadu jsme si ukázali první lowcost let do Jerevanu od letecké společnosti Ryanair s odlety z letiště Tegel v Berlíně. Nyní nám k první alternativě levných letenek přibyla verze letenek do Arménie od Wizz Air. Při odletech z letiště ve Vídni stlačíme letenky Jerevan až k 1.051,- kč.

TIP! Ryanair - Arménie - levné letenky Jerevan (zpáteční) od 2.408,- kč

TIP! Ryanair - Arménie - levné letenky Jerevan (zpáteční) od 2.408,- kč

Ryanair spustil prodej letenek do Arménie na svojí nové lince do Jerevanu. To co na trhu dlouho chybělo je tady. Dlouho očekáváné letenky do Arménie jsou dostupné při odletech z Berlína. Aerolinka si je vědoma velkého zájmu a tak s předstihem nemusí příliš drtit cenu. Zpáteční lowcost letenky Jerevan se momentálně prodávají od 2.408,- kč.

Ukraine Airlines ⇆ letenky Moldávie, Gruzie, Kypr, Ukrajina, Izrael, SAE, Írán z Prahy a další (zpáteční) 3.990,-

akce letenky Evropa - Asie - Ukraine AirlinesVelmi zajímavé akce si teď objednáme z kuchyně letecké společnosti Ukraine International Airlines. Máte políčeno na evropské země jako Gruzie, Moldávie, Ukrajina, Kypr nebo z asijského repertoáru Spojené Arabské Emiráty, Izrael a nebo dokonce Írán? Bijte na poplach! Právě teď máte příležitost na ulovení letenky z Prahy od 3.990,- kč. Čtěte dále a dozvíte se víc.

Alitalia - Arménie ↔ levné letenky do Jerevanu z Vídně 6.092,- kč

Ať už za poznáním či jinými účely se nyní vyplatí naplánovat si cestu do Arménie. Zemi v podhůří Kavkazu teď navštívíte levněji, poletíte-li z Vídně. Letenky jsou cíleny na hlavní město Jerevan a k dispozici jsou za obdobné peníze, jako tomu bylo u posledního podzimního tipu z loňského roku. Zpáteční levné letenky do Jerevanu teď objednáte za 6.092,- (tam i zpět).

Dostupnost: Cestovní obdobý skýtá možnost objednat levné letenky do Arménie nejen na letošní jarní měsíce. Linku zajišťuje italská aerolinka Alitalia a 10. července a poté od 1. září nejste v zemi omezeni délkou pobytu. Jakožto příklad pro rezervaci levné letenky uvádíme červnový termín (k nalezení pod odkazem na konci tohoto tipu).

Cesta zahrnuje let do Asie z letiště Vienna Intl Arpt, Vídeň, Rakousko s mezipřitáním na Fiumicino Arpt, Řím, Itálie a příletem na letiště Yerevan Arpt, Jerevan, Arménie. Stejné podmínky vá provázejí i na zpáteční cestě. Čekací doby se mohou lišit, více informací získáte v náhledu rezervace.

Tip: Kategorie levné letenky do Jerevanu každý týden novými akcemi nepřetéká. Kromě letů z Vídně lze letět také z Prahy. Za kolik? Například březnové letenky do Arménie aerolinky Ukraine Airlines s jedním mezipřistáním v Kyjevě výjdou na slušných 7.513,- kč. Odkazy na obě varianty níže.

↔ Jerevan - Arménie z Vídně 6.092,- kč rezervace

↔ Jerevan - Arménie z Prahy 7.513,- kč rezervace

Alitalia - Arménie - levné letenky Jerevan z Vídně 6.100,- kč

Dobré možnosti pro návštěvu Arménie nyní poskytuje tarif italské letecké společnosti Alitalia. Pro odlety z nedaleké Vídně je možné využít aktuálního spoje na zpáteční levné letenky do Jerevanu s cenou 6.100,- kč včetně tax a poplatků.

Výhodou tarifu do Jerevanu od Alitalie je zařazení do českých rezervačních systémů. Toho jsme využily a připravily pro vás levné letenky s kalendářem. Najdete v něm levné letenky do Arménie (Jerevan) za cenu 6.100,- kč na termíny od 12. listopadu až do 28. června 2014. Pouze zpáteční spoje na prosinec jsou na nule.

Informace ke spoji: Levné lety do Arménie vypravuje aerolinka Alitalia. Odlétá se z letiště Vienna Intl Arpt, Vídeň, Rakousko s mezipřistáním na Fiumicino Arpt, Řím, Itálie. Přílet je na letiště Yerevan Arpt, Jerevan, Arménie. Tuto trasu kopíruje i zpáteční let.

Tip: předchozí tip na levné letenky do Arménie z 23. září umožňoval podnikat lety za 4.576,- kč z Holandského Amsterdamu, což bylo převážně pro dobrodruhy. Aktuální letenky Jerevan nabízejí odlety a přílety z Vídně, což je vzhledem k dostupnosti pro Čechy ideálnější řešení, doporučujeme neváhat až do vyprodání.

- rezervace levné letenky Jerevan - Arménie 6.100,- kč (z Vídně)

Air France - Arménie - levné letenky Jerevan 4.576,- kč

Naplánujte si nevšední let do Arménie na křídlech francouzské aerolinky Air France. Za cenu 4.576,- kč i s poplatky lze teď objednávat zpáteční levné letenky do Jerevanu s odlety z holandského Amsterdamu. Využít můžeme toho, že se jedná o méně poptávanou dobu, letenky do Arménie jsou tak dostupné za lepší peníze.

Dostupnost: vybrali jsme pro vás ten nejlepší termín na rezervaci zpáteční levné letenky do Jerevanu na březen příštího roku. Jako příklad uvádíme datum v rozmezí 5.3. - 13.3. 2014. Nebude-li vám sedět, vyhledejte si jiný termín, nebo nám napište, připravíme vám kalendář pro výběr levné letenky Jerevan, nebo individuální letenkovou nabídku.

Info k tarifu: levné lety Jerevan zajišťuje francouzský národní letecký dopravce, aerolinka Air France. Odlétá se z letiště Schiphol Arpt, Amsterdam, Nizozemsko s dvouapůlhodinovým mezipřistáním  na Charles De Gaulle Intl Arpt, Paříž, Francie. Přilétá se na letiště Yerevan Arpt, Jerevan, Arménie. Zpět po stejné letové trase.

Tip: Neodepisujte odlety z holandského Amsterdamu! Výhodně z Prahy teď pořídíte levné letenky na březen v tarifu ČSA. Zpáteční výjdou na 3tis. kč. Kalendář pro tyto lety najdete zde. Kompletní výpis aktuálních nabídek na levné letenky do tohoto města je tady.

- online rezervace levné letenky Jerevan - Arménie 4.576,- kč

Arménie - levné letenky Jerevan z Prahy 6.490,- kč

Konečně přicházíme s dobrou zprávou také pro všechny zájemce na levné letenky do Arménie přejíc si letět z Prahy! Za částku 6.490,- kč jsou tu jako žhavé novinky akční kalendáře s levnými letenkami do Jerevanu, hlavního města Arménie s odlety z Prahy a návraty do polské Varšavy, nebo alternativně dostupný kalendář obsahující levné letenky do Jerevanu s odletem z Varšavy a návratem do Prahy se stejnou cenou.

Akční lety pořádá ukrajinský národní letecký přepravce Ukraine International Airlines. Termíny pro objednání levné letenky do Jerevanu v akčním kalendáři najdete na hojný počet termínů s odlety od 1. dubna až do 31. prosince! Platí pro obě varianty jen s tím rozdílem, že za levné letenky ve variantě Varšava - Jerevean - Praha zaplatíte 6.590,- kč, tedy o 100,- kč více, než u varianty levných letenek do Arménie na lince Praha - Jerevan - Varšava.

Info k letům: první varianta - odlet z letiště Praha Václav Havel (Ruzyně) Arpt, Praha, Česká Republika s mezipřistáním na letišti Borispol Arpt, Kyjev, Ukrajina (2h 35min) a příletem na Yerevan Arpt, Jerevan, Arménie, se stejným zpátečním letem, ale s přistáním na letišti Warsaw Intl Arpt, Varšava, Polsko. U letů do Arménie z Varšavy a návratů do Prahy platí stejné mezipřistání, tedy na letišti Borispol Airport v Kyjevě.

Výhledové možnosti dostupnosti akce: levné letenky do Arménie (Jerevan) v akčních tarifech jsou dostupné zřídkakdy, důrazně proto doporučujeme neváhat s objednáním akční letenky, že jsou levné letenky do Jerevanu dostupné na termíny do 31. prosince ještě neznamená, že budou dostupné po celou tuto dobu.

Akční letenky s kalendářem jsou obvykle platné pár dní, nebo než se vyprodají. Neváhejte a leťtě levně do Arménie s odlety z Prahy, nebo s návraty do stejného města! Přejeme spokojený a levný let! 

- online rezervace levné letenky Jerevan -Arménie (Praha - Jerevan - Varšava)

- online rezervace levné letenky Jerevan - Arménie (Varšava - Jerevan - Praha)

Booking.com

I dovolená s cestovkou může stát pár korun...

Dovolená Řecko

Dovolená Řecko od 7.740,- kč

Malebné ostrovy a odkaz antiky

Dovolená Španělsko

Dovolená Španělsko od 6.250,- kč

Království na Pyrenejském poloostrově

Dovolená Itálie

Dovolená Turecko od 7.189,- kč

Evropa s lehkým nádechem orientu

Dovolená Bulharsko

Dovolená Bulharsko od 7.511,- kč

Slunečné pobřeží a klenot Balkánu

Dovolená Chorvatsko

Dovolená Kypr od 5.280,- kč

Okouzlující a romantický ostrov lásky

Dovolená Egypt

Dovolená Egypt od 8.890,- kč

Brána Afriky s tajuplnou pověstí

Dovolená Kuba

Dovolená Kuba od 24.490,- kč

Nádherné pláže a karibské klima

Dovolená Thajsko

Dovolená Thajsko od 17.063,- kč

Nejoblíbenější asijská země

Dovolená Spojené Arabské Emiráty - Dubaj

Dovolená Emiráty od 11.090,- kč

Ztělesný symbol bohatství a luxusu

Dovolená Tunisko

Dovolená Tunisko od 8.390,- kč

Koupání v Africe za dostupný peníz

Dovolená Malta

Dovolená Malta od 8.993,- kč

Malý ostrovní stát mající své kouzlo

Dovolená Dominikánská republika

Dovolená Dominikána od 23.638,- kč

Rájské karibské pláže a výborný rum

Dovolená Portugalsko a Madeira

Dovolená Portugalsko od 9.989,- kč

Chlouba jihozápadního cípu Evropy

Dovolená Maledivy

Dovolená Maledivy od 32.480,- kč

Korálové ostrovy a průzračné moře

Dovolená Keňa

Dovolená Keňa od 22.676,- kč

Světoznámé Safari a národní parky

Dovolená Mexiko

Dovolená Mexiko od 30.390,- kč

Odpočinkové letovisko v Severní Americe

Dovolená Srí Lanka

Dovolená Srí Lanka od 21.181,- kč

Dechberoucí příroda a příjemné klima

Dovolená Maroko

Dovolená Maroko od 10.574,- kč

Severozápad Afriky a směsice kultur