Doporučujeme! United Airlines ✈ USA - Texas - akční letenky Austin z Mnichova ↔ 10.590 Kč

Doporučujeme! United Airlines ✈ USA - Texas - akční letenky Austin z Mnichova ↔ 10.590 Kč
Rezervace letenky

Je libo americký Texas? Po necelých 4 letech čekání se český batůžkář dočkal akční letenky do Austinu. Nový tarif do USA za velmi rozumné má na svědomí americká letecká společnost United Airlines, která tam bude už od příštího měsíce létat z německého Mnichova. Doporučujeme obousměrné letenky Austin z Mnichova za 10.590 Kč.

Kdy letět do Texasu?

Do Texasu už od začátku dubna! United Airlines uvolnila hromadu akčních letenek do Austinu za deset a půl tisíce Korun na odlety od 9. dubna až do 18. prosince 2023. Nabušená kapacita je hlavně na jaro, léto jen okrajově. Návraty z USA jsou možné až do 24. prosince 2023.

Jak poletím do Austinu?

Do Ameriky poletíme z Mnichova (MUC) - Německo přes Houston (IAH) s kratší zastávkou. Následně budeme pokračovat na Austin (AUS) Bergstrom airport - Spojené státy americké (USA). Na letu zpátky se nemění zhola nic. Linkou nás provází dopravce United Airlines, který přidává k letence dopravu jednoho palubního zavazadla zadarmo.

Ještě více levných letenek do USA?

V těchto dnech ožehavé téma je letenka do Philadelphie a New Yorku za pouhých 9 tisíc. V případě "Big Apple" to jsou dokonce přímé lety za velkou louži. Akce najdete na stránce levné letenky do USA.

 
Doplň si levné letenky také o výhodné ubytování

Booking.com

 

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli napsat 6540 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.