Doporučujeme! United Airlines ✈ Karibik - Kostarika - akční letenky San Jose z Mnichova ↔ 12.990 Kč

Doporučujeme! United Airlines ✈ Karibik - Kostarika - akční letenky San Jose z Mnichova ↔ 12.990 Kč
Rezervace letenky

Jak do Střední Ameriky? Například v exkluzivní nabídce americké aerolinky United Airlines! Poprvé v letošním roce pro vás máme také levné letenky do Kostariky, klenotu středoamerického kontinentu. Deštné pralesy, tropická příroda, exotická fauna a flora, domorodci a mnoho dalších je na dosah s letenkou do San Jose za 12.990 Kč.

Kdy letět do Kostariky?

Plánujete-li trip do Karibiku na začátek příštího roku, máte zelenou. United Airlines má akční letenky do San Jose s odletem z německého Mnichova přesně na toto období.

Dopravce: United Airlines

Odlet: Mnichov - Franz Josef Strauss International Airport (MUC) - Německo

Přestup: New York (EWR) Newark Liberty airport - Spojené státy americké (USA)

Přílet: San Jose - Juan Santa Maria Intl, Costa Rica (SJO) - Kostarika

Cestovní období: 22. leden až 7. února 2024

Zavazadla: 1 příruční zdarma

Jak se po příletu dostat z letiště?

Autobus: Nejlevnější způsob, jak se dostat do centra San Jose, je autobusem. Můžete využít služby společnosti TUASA, která nabízí autobusové spojení z letiště do centra města. Jízdenka stojí přibližně 1,5 EUR a autobusy jezdí pravidelně.

Taxi: Další možností je využití taxi služby. Taxi najdete přímo před terminálem letiště a cesta do centra San Jose by měla trvat asi 20 až 30 minut, v závislosti na dopravní situaci. Cena se pohybuje okolo 20 až 25 EUR.

Pronájem auta: Pokud preferujete pohodlnost a nezávislost, můžete si pronajmout auto na letišti. Výhodou je, že si s autem můžete prohlédnout i okolí San Jose. Cena za pronájem se pohybuje od 20 EUR a výše, v závislosti na typu vozu a délce pronájmu.

Co dělat v Kostarice?

Prozkoumejte národní parky - Kostarika je známá svými národními parky s neuvěřitelnou přírodní krásou a množstvím druhů zvířat. Navštivte národní parky jako např. Manuel Antonio, Tortuguero, Corcovado nebo Arenal Volcano a vychutnejte si přírodu v celé její kráse.

Surfujte - Kostarika nabízí některé z nejlepších surferských pláží na světě. Pláže na Tichomořském pobřeží jsou ideální pro zkušené surfaře, zatímco Karibik nabízí mnoho míst vhodných pro začátečníky.

Obdivujte želvy - Kostarika je také domovem ohrožených druhů želv, jako jsou např. karety zelené nebo karety obrovské. Mnoho organizací nabízí možnost sledovat tyto krásné tvory v přírodě nebo se dozvědět více o jejich chování v zajetí.

Vyzkoušejte zip-lining - Kostarika je ideální pro adrenalinové zážitky a zip-lining je zde velmi populární. Projděte se korunou deštného lesa a sledujte nádherné výhledy na krajinu.

Ochutnejte místní kuchyni - Kostarická kuchyně nabízí širokou škálu chutí a je ovlivněna jak španělskou, tak karibskou kulturou. Vyzkoušejte místní speciality jako např. casado (tradiční kostarické jídlo), ceviche (rybí maso marinované v citrusové šťávě) nebo gallo pinto (směs rýže, fazolí a koření).

Relaxujte na pláži - Kostarika má více než 1 000 mil pláží, takže si určitě najdete ideální místo k relaxaci. Vychutnejte si slunce a turkizní moře nebo se vydajte na potápění nebo šnorchlování a objevte podvodní svět.

Akční letenky do Kostariky

 
Doplň si levné letenky také o výhodné ubytování

Booking.com

 

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli napsat 6660 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.