Doporučujeme! Turkish Airlines ✈ akční letenky do Singapuru z Prahy ↔ 13.990 Kč

Doporučujeme! Turkish Airlines ✈ akční letenky do Singapuru z Prahy ↔ 13.990 Kč
Rezervace letenky

Svítá na lepší časy také u letů do Singapuru? Odpověď zní ano! Když se v dubnu z nenadání objevila letecká společnost Scoot s letenkami do Singapuru bez přestupu s odletem z Berlína, zdálo se, že další budou hned následovat. Nestalo se. Až nyní vyrukovala oblíbená Turkish Airlines s letenkami Praha - Singapur a zpět za 13.990 Kč.

Kdy vyrazit do Singapuru z Česka za 14 tisíc?

Vycestovat do městského státu Singapur je u Turkish Airlines možné hned zkraje příštího roku a to od 9. ledna 2023 s návraty nejpozději do 24. dubna 2023. Jakožto jediný tarif do Singapuru s letenkami okolo 14 tisíc zde termíny ubývají hodně rychle.

Popis trasy do Singapuru na palubě Turkish Airlines

Odlety Praha - Česká republika - letiště Václava Havla (PRG) airport s přestupem s Istanbulu (IST) - Turecko (cca 3h na přestup). Přílety jsou na letiště Singapur (SIN) Changi aiport - Singapur. Vypravuje Turkish Airlines.

Přeprava zavazadel

Zdarma přepravíme do Singapuru až tři zavazadla. Dvě jsou příruční a jedno odbavené a to do váhového limitu max. 30 kg.

Tip redakce

Tyhle tripy do Singapuru nemají konkurenci. Proč? Jedinou aerolinkou která nabízí letenky do Singapuru z Prahy je Swiss Airlines. Její cenovka obousměrných letů je ale 21.790 Kč.

 
Doplň si levné letenky také o výhodné ubytování

Booking.com

 

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli najít 6460 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.