Doporučujeme! 🇲🇾 Singapore Airlines - Malajsie - levné letenky Kuala Lumpur z Prahy (zpáteční) 15.290,- Kč

Doporučujeme! Singapore Airlines - Malajsie - levné letenky Kuala Lumpur z Prahy (zpáteční) 15.290,- Kč
Rezervace letenky

Je tu parádní příležitost jak si naplánovat let do Kuala Lumpur s odletem z Česka a navíc s pětihvězdičkovou aerolinkou Singapore Airlines. Jsou tu obousměrné letenky do Kuala Lumpur z Prahy, které stojí jenom 15.290,- Kč. Jestli vám nesedí konkureční lety z Vídně, je to jasná volba.

Dostupnost: Singapore Airlines nabízí letenky Praha - Kuala Lumpur a zpět za cca patnáct tisíc na termíny od druhé poloviny letošního roku, s návraty i na příští rok. V kalendáři vycházíme z možné rezervace data odletu od 5. září 2022 až 27. únor 2023.

I když má tato linka do Malajsie - Kuala Lumpur  od 5 hvězdičkové Singapore Airlines dva přestupy (Frankfurt a Singapur) jsou velmi krátké. Na palubě je zdarma poskytován také jídelní servis a další vymoženosti.

Zavazadla: Přeprava 1 příručního a jednoho odbaveného do 25 kg je zahrnuta v ceně letenky.

Zpáteční lety z Vídně vypravuje Etihad Airways a taky Saudi Arabian Airlines. Současně je tu i letenka z Berlína od lowcost aerolinek Scoot za parádních 9.990,- Kč. Vše podstatné najdete na stránce přehled letenky Kuala Lumpur sezóna 2022.

Dopravce: Singapore Airlines

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli napsat 6520 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.