Doporučujeme! Scoot ✈ Thajsko - akční letenky Krabi s odletem z Berlína ↔ 11.390 Kč

Doporučujeme! Scoot ✈ Thajsko - akční letenky Krabi s odletem z Berlína ↔ 11.390 Kč
Rezervace letenky

Opět úřadovat začíná singapurská nízkonákladovka Scoot. Po menší odmlce jsou tu velmi zajímavé letenky do provincie Krabi, které je objevily už na jaře. Nechcete li platit tarif z Vídně do Krabi od EVA Air 18.390 Kč, je tu další příležitost pořídit akční letenku Krabi s odletem z Berlína za 11.390 Kč. Jedná se o first minute termíny.

Kdy letět do Krabi za 11.390 Kč?

Co znamenají v praxi first minute termíny? Odlety až v příštím roce. Chcete li si s předstihem zajistit letenky do Krabi za uvedených podmínek, počítejte s odlety od 6. března 2023 s návraty do 25. května 2023. Pozor! co se týká návratů, jedná se o velmi omezený počet volných míst.

Jak poletím do thajské provincie Krabi?

I když je Scoot nízkonákladová letecká společnost a ty létají převážně bez přestupu, v tomto případě to tak není. Odlétá se z Berlína Brandenburgu (BER) a pak se to bere přes jejich základnu v Singapuru - letiště Changi airport (SIN). Naše cesta končí na letišti  (KBV) Krabi airport - Thajsko. V ceně je i zpáteční let zpět do Berlína.

Doprava zavazadel do Krabi

Zdarma přepravujeme u Scoot jedno velké příruční zavazadlo a to nesmí přesáhnout rozměry 54 × 38 × 23 cm. Pak si můžeme vzít také malou tašku 40x30x10 cm.

Náš tip

Jste v hlavní thajském městě Bangkoku? Níže najdete také letenky do Krabi z Bangkoku od Thai Airways za pouhých 1.790 Kč.

Akční letenky Krabi

 
Doplň si levné letenky také o výhodné ubytování

Booking.com

 

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
Destinace
Letecké společnosti
Oblíbené lety

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli najít 5790 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.