Doporučujeme! Saudia Airlines ✈ Malajsie - akční letenky do Kuala Lumpur z Vídně s návratem do Mnichova 8.990 Kč

Doporučujeme! Saudia Airlines ✈ Malajsie - akční letneky do Kuala Lumpur z Vídně s návratem do Mnichova 8.990 Kč
Rezervace letenky

Zrodila se další cestovatelská senzace a hádejte u koho? Levným letenkám do Asie teď na českém trhu vládne naprůměrná aerolinka Saudia Airlines. Po Indonésii, Thajsku a Filipínách je tu extra levná obousměrná letenka do Malajsie. Až 6 tisíc Korun oproti ostatním tarifům ušetříme na letence do Kuala Lumpur. Nyní jen za 8.990 Kč!

Jak se cestuje do Malajsie?

Jedná se o open-jaw letenky, tedy s jiným místem návratu. Saudi Airlines odlétá na Filipíny z Vídně s přestupem v Jeddah a pokračováním na Kuala Lumpur airport (KUL) - Malajsie. Zpátky se ovšem nevracíme do Vídně, odkud jsme letěli původně, ale do Mnichova.

Kdy se vypravit do Kuala Lumpur?

Saudi Airlines jednoznačně cílí na předprodej jarních a letních volných míst. Letenky do Kuala Lumpur z Vídně se zpátečkou do Mnichova si rezervujeme při odletech od 20. dubna 2023 a návratech do 26. července 2023.

Doprava zavazadel

Do Malajsie sebou máme u Saudi Airlines 2 zavazadla zdarma. Jedno je palubní a druhé jde na odbavení.

Tip redakce

Celkem se nyní prodáva 6 akčních tarifů s letenkami do Kuala Lumpur. Cenou nejbližší je však linka od Etihad Airways, která je v nabídce za 14.990 Kč. Pak je tu ještě Turkish Airlines a Emirates Airlines. Všechny akce najdete níže.

Akční letenky do Kuala Lumpur

 
Doplň si levné letenky také o výhodné ubytování

Booking.com

 

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli napsat 6520 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.