Doporučujeme! Ryanair - Belgie - levné letenky Brusel z Vídně od 290,- Kč a Prahy (tam a zpět) od 538,- Kč

Doporučujeme! Ryanair - Belgie - levné letenky Brusel z Vídně od 290,- Kč a Prahy od 538,- Kč
Rezervace letenky

Jak se dopravit do Belgie a zpátky letadlem za tři stovky? No přece s leteckou společností Ryanair! Všechny letenky sledujeme za vás, abyste neztráceli drahocenný čas a když se něco zlevní, víte o tom jako první, jako například teď o zpáteční extra levné letence do Bruselu od senzačních 290,- Kč a Prahy od 538,- Kč!

Troufáme si říct, že takhle levně jste do Belgie ani samotného Bruselu ještě nikdy neletěli a toho je potřeba využít. Za tak málo neletět by byl hřích, i kdyby to bylo jenom na otočku.

Letenky do Bruselu si navolte pohodlně z kalendáře. Obě verze Ryanair jak s odlety z Vídně od tří stovek tak i z Prahy od cca pětistovky mají dostupnost od 28. ledna do 29. října 2022. Rozepisovat tady konkrétní data nebudeme - koukněte rovnou do kalendáře.

Oba lowcost lety do Bruselu od irské nízkonákladové letecké společnosti Ryanair jsou přímé a vedou na letiště Brusel (CRL) Brussels South Charleroi airport - Belgie. Doba letu je okolo půldruhé hodiny.

Sebou bereme zdarma také příruční zavazadlo.

Dopravce: Ryanair

Aktuální přehled všech letenek do Belgie zde.

Destinace
Letecké společnosti

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jako dobrý rádce při nákupu levné letenky vám pravidelně přinášíme zajímavé tipy již od roku 2009. Tehdy se začal psát náš příběh a začalo nás bavit pro vás hledat ty nejlepší cestovatelské nabídky jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás napsali 5340 letenkových tipů zaměřených jak na Evropu, Asii, Ameriku, Afriku a taky na Austrálii a další stále přibývají. Za tu dobu už snad nenajdete destinaci, kam bychom nenašli tip na levný let. Do oblíbených zemí a lokalit jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik a další, se dostanete v desítkách verzí. Stačí se s námi poradit jaké levné letenky je v danou chvíli nejlepší zvolit. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu a twitteru. Cestovatelské zkušenosti, zvláště týkajíc se levných letenek, máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikace.