Doporučujeme! Qatar Airways ✈ Srí Lanka - akční letenky Colombo z Mnichova s 5* aerolinkou ↔ 15.790 Kč

Doporučujeme! Qatar Airways ✈ Srí Lanka - akční letenky Colombo z Mnichova s 5* aerolinkou ↔ 15.790 Kč
Rezervace letenky

Malá nabídka levných letenek na Srí Lanku je minulostí! Po jalovém podzimu se nám začínají rodit akční tarify jako na běžícím páse. Dnes jsme pro vás vybrali velmi atraktivní alternativu akčních letů od pětihvězdičkové aerolinky Qatar Airways. Jeden z nejlepších dopravců světa teď disponuje akční letenkou Colombo z Mnichova za 15.790 Kč.

Kdy na Srí Lanku s 5* Qatar Airways?

Verze levné letenky na Srí Lanku s odletem z německého Mnichova v podání top aerolinek Qatar Airways připadá v úvahu při cestě skoro během celého roku 2023. Odlétat můžeme na jaro, od 28. března s návraty až do 29. prosince 2023.

Vyplatí se letět s Qatar Airways?

Odpověď je jednoznačně ano. Tato letecká společnost nabízí nejvyšší komfort na palubě ze všech leteckých společností i v ekonomické třídě. Pestrý výběr jídla, zdarma doprava několika zavazadel a interaktivní zábava jsou jen třešničkou na dortu. Cestovat s tímto dopravcem je prostě zážitek.

Náš tip

Líbí se vám podmínky Qatar Airways, avšak byste rádi cestovali na Srí Lanku z naší hlavní metropole? I pro vás máme dobré zprávy. Stačí si připlatit dvanáct stovek a máme na dosah také spoj Praha - Colombo a zpět (16.990 Kč) s odletem už třeba příští měsíc. Tuto variantu najdete pod článkem.

Akční letenky na Srí Lanku

 
Doplň si levné letenky také o výhodné ubytování

Booking.com

 

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
Destinace
Letecké společnosti
Oblíbené lety

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli najít 5960 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.