Doporučujeme! Lufthansa ✈ Itálie - Toskánsko - akční letenky Florencie z Prahy na letní prázdniny ↔ 3.890 Kč

Doporučujeme! Lufthansa ✈ Itálie - Toskánsko - akční letenky Florencie z Prahy na letní prázdniny ↔ 3.890 Kč
Rezervace letenky

Italská Florencie je jedno z nejoblíbenějších měst Evropy. Pořádnou prohlídku toskánské metropole za den určitě nezvládnete. Desítky kostelů, paláců, muzeí a hromada dalších památek v přehlídce italské renesance. S klasickým akčním tarifem německého dopravce Lufthansa pořídíme zpáteční letenky do Florencie z Prahy i na hlavní sezónu.

Kdy letět do Florencie?

Do Toskánska můžeme vyrazit z České republiky s Lufthansou v hlavní turistické sezóně a nebo taky mimo ni. K dnešnímu dni jsou dostupné letenky do Florencie s odletem z Prahy za 3.890 Kč na období odletu od 1. srpna až do 24. srpna 2023.

Jak poletím do Toskánska?

Do Itálie poletíme z Prahy (PRG) s jedním přestupem v Mnichově (MUC) a příletem na Florencie (FLR) Peretola airport - Toskánsko - Itálie. V ceně je i letenka zpět.

Doprava zavazadel

Při letu do Florencie na palubě aerolinek Lufthansa máme dopravu dvou zavazadel zdarma. Jedno příruční si vezmeme na palubu a druhé si necháme odbavit do podpalubí.

Náš tip

Na Apeninský ostrov se dají pořídit zpáteční letenky už za 854 Kč viz linka Brno - Bergamo a zpět. To ale není jediná destinace, která je dostupná letecká za pár stokorun. Je tu i Perugia, Neapol, Řím, Benátky, Milán, Bari, Lamezia Terme, Catania, Rimini a další, viz levné letenky do Itálie.

Akční letenky do Florencie

 
Doplň si levné letenky také o výhodné ubytování

Booking.com

 

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli najít 6260 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.