Doporučujeme! Lufthansa ✈ Gruzie - akční letenky do Tbilisi z Prahy ↔ 3.990 Kč

Dopooručujeme! Lufthansa ✈ Gruzie - akční letenky do Tbilisi z Prahy ↔ 3.990 Kč
Rezervace letenky

Náročný cestovatel již nějaký ten pátek vyhlíží levnější letenky do Gruzie, protože poslední podařené kousky tu byly na začátku roku a to šlo o Kutaisi. Do Tbilisi to bylo ještě dříve a to v loňském prosinci. Nyní se zase blýská na lepší časy. Na scéně je opět pětihvězdičková Lufthansa s akční letenkou Praha - Tbilisi a zpět za 3.990 Korun.

Kdy letět do Tbilisi?

Nabídka letenek do gruzinského města Tbilisi je zatím hodně okleštěná. Letenky do Tbilisi s odlety z Prahy je možné objednávat na termíny s odlety od začátku nového roku. Během ledna lze letět z Prahy do Tbilisi za čtyři tisíce pouze 27.1. 2023. V únoru to jsou termíny odletu na 22. a 25.2. 2023. Návratů je víc a to hlavně když vyrazíme už na konci ledna.

Jak se cestuje do Gruzie?

Odlétá se z letiště Praha a to na palubě aerolinek Lufthansa. Následuje přestup v Mnichově a poté pokračování na letiště (TBS) Novo Alexeyevka airport - Gruzie. V ceně je i let zpáteční.

 
Doplň si levné letenky také o výhodné ubytování

Booking.com

 

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
Letecké společnosti
Oblíbené lety

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli najít 5790 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.