Tbilisi

Aegean Airlines ⇆ Gruzie - levné letenky Tbilisi z Prahy (zpáteční) 3.792,- kč

akce letenky Gruzie - Tbilisi - z PrahyPohádková Gruzie - stát rozpínající se na dvou kontinentech si zajisté získá srdce objevitelů nevšední krásy a dávné historie. Opětovně se po dvou měsících můžeme vydat pomocí levné letenky do Tbilisi. Gruzínské hlavní město Tbilisi založené králem Vachtangem I. nám po Ukraine Airlines nabízí v akci i řecká aerolinka. Zabookujte si letenku Praha - Tbilisi a zpět už za 3.792,- kč.

Ukraine Airlines ⇆ Asie z Prahy - levné letenky Gruzie - Tbilisi (zpáteční) 4.526,- kč

akce letenky Gruzie - TbilisiCestovatelům zaslíbená asijskoevropská země se vyskytla v hledáčku lovců levných letenek! Ukrajinská letecká společnost zaznamenává úspěch s tarifem akční letenky do Gruzie z Prahy. Zpáteční linku do Tbilisi lze nyní sehnat za parádních 4.526,- kč včetně tax a poplatků. Stihnete si i vy včas zabookovat atraktivní letenku do Gruzie na asijském kontinentu?

Ukraine Airlines ⇆ Gruzie - levné letenky Tbilisi z Vídně 3.889,- kč

Rozprašte mýty o nebezpečné Gruzii. Tato skvostná země, nalézající se na pomezí Evropy a Asie, kde mimojiné najdete krásné hory s nezaměnitelnou atmosférou a mnoho dalších cestovatelských lákadel, se nyní naskýtá v hledáčku českých dobrodruhů. Je to díky akčnímu tarifu letecké společnosti Ukraine Airlines, jenž se rozhodla nabídnout levné letenky Tbilisi s odletem z Vídně za 3.889,- kč a to i včetně zpáteční cesty.

Jaká je dostupnost spoje levné letenky do Gruzie se vám pokusíme objasnit v následujících pár řádcích. Budeme-li se zajímat o aktuální akční lety s cílem hlavní město Tbilisi, můžeme těžit z opravdu řady výhod. Kromě nízké ceny je to široká dostupnost spoje, která je od 2. dubna 2015 až do 23. února 2016. Termínů máte na výběr opravdu hodně, vyjímaje jen lety tam s termíny v srpnu. Nahlédněte pod odkaz "kalendáře", níže.

Podmínky a specifikace letu do Gruzie z Vídně s aerolinkou Ukraine International Airlines. Odlétá se z letiště Vienna Intl Arp... (VIE) Rakousko s mezipřistáním v Kyjev Borispol Arpt (KBP) a příletem na Tbilisi Novo Alexeyevka... (TBS) Gruzie. Zpáteční let vede opět z Tbilisi do Vídně.

Na závěr pár tipů, jenž se vám mohou hodit. Je to především atraktivnost tarifu. Vezměme v potaz, že levné letenky do Gruzie si berou letecké společnosti do parády sporadicky a tak je i minimum šancí zabukovat si levnou letenku. Pokud se takové objeví i s odlety z Prahy, bývají v akcích v cenách od 5 do 7 tisíc, takže koupit si zpáteční let do Tbilisi z dobře dostupného hlavního města Rakouska za pod 4 tisíce kč má svůj význam.

⇆ Tbilisi - Gruzie (z Vídně) 3.889,- kč kalendář

Velký výprodej na Valentýna ↔ letenky od 2.770,- kč

Svátek všech zamilovaných přináší i zajímavé ceny letenek. Co si na Valentýna všechno objednáme? Jsou připraveny levné letenky zahrnující slevy z již tak dobrých cen. Jako vždy upínáme svou pozornost na lety z Prahy, speciálně pak v této akci.

Pojďme nahlédnout pod pokličku valentýnské akce. Z Evropy jsou pro vás připraveny letenky do Paříže, Amsterdamu, Istanbulu, Gdaňsku, Tbilisi nebo na Maltu. Z mimoevropských destinací jsou to pak levné letenky do Bangkoku, Toronta, Manily, Bombaje, Nairobi, Dillí, nebo do Colomba.

Napříč různými destinacemi spadají pod akce dopravci jako: Air France, KLM, LOT, British Airways, Jet Airways, Air Malta, Delta Airlines, China Southern, Turkish Airlines, Aeroflot, nebo Emirates Airlines. Konkrétní ceny najdete včetně kalendářů a dostupnosti volných termínů na následujících odkazech.

↔ Paříž - Francie z Prahy 2.770,- kč >>> rezervace

↔ Amsterdam - Holandsko z Prahy 3.190,- kč >>> rezervace

↔ Istanbul - Turecko z Prahy 3.420,- kč >>> rezervace

↔ Gdaňsk - Polsko z Prahy 5.400,- kč >>> rezervace

↔ Malta - Malta z Vídně 5.490,- kč >>> rezervace

↔ Tbilisi - Gruzie z Prahy 7.230,- kč >>> rezervace

↔ Bangkok - Thajsko z Prahy 10.410,- kč >>> rezervace

↔ Toronto - Kanada z Prahy 11.450,- kč >>> rezervace

↔ Manila - Filipíny z Prahy 11.490,- kč >>> rezervace

↔ Bangkok - Thajsko z Prahy 12.560,- kč >>> rezervace

↔ Bombaj - Indie z Prahy 12.730,- kč >>> rezervace

↔ Nairobi - Keňa z Prahy 13.200,- kč >>> rezervace

↔ Nairobi - Keňa z Prahy 13.480,- kč >>> rezervace

↔ Dillí - Indie z Prahy 13.980,- kč >>> rezervace

↔ Colombo - Srí Lanka z Prahy 14.270,- kč >>> rezervace

Gruzie - levné letenky Tbilisi z Prahy 4.990,- kč

Po dubnové, již vyprodané akci na letenky do Gruzie mnozí z vás s radostí přivítají další akcičku na levné letenky do Tbilisi s cenou 4.990,- kč včetně tax a poplatků. Akční letenky jsou v tarifu Ukraine International Airlines s odlety z Prahy a návraty do polské Varšavy.

Termíny: levné letenky do Tbilisi v tarifu Ukraine International Airlines si teď můžete bookovat na období od 18. září 2013, do 26. února 2014. Letenky do Tbilisi ve zmíněném tarifu nejsou dostupné na všechny dny, nybrž jen na ty vybrané, ale nutno podotknout, že se dají nyní zlevněné letenky do Gruzie opravdu z čeho vybírat.

Popis letu: startuje se z letiště Praha Václav Havel (bývalá Ruzyně) Arpt, Praha, Česká Republika s mezipřistáním na Borispol Arpt, Kyjev, Ukrajina a příletem na letiště Novo Alexeyevka Arpt, Tbilisi, Georgia. Zpáteční let vede z tohoto letiště opět do Kyjeva a přilétá se na letiště Warsaw Intl Arpt, Varšava, Polsko.

Tip: jste li už rozhodnuti, s rezervací levné letenky do Gruzie neváhejte, určitě totiř nebudou k mání po celou uvedenou dobu. Akční letenky jsou zpravidla vyprodány, nebo je celkově akce ukončena do pár dní, nejhorší by tedy bylo čekat. Takže čím dříve, tím lépe!

Online rezervace levné letenky Tbilisi (Gruzie)

Ukraine International Airlines - Gruzie - levné letenky Tbilisi z Prahy 4.090,- kč

Toužíte po návštěvě Gruzie? Pro všechny zájemce na letenky do tohoto státu v jihozápadní Asii na hranicích Evropy přichází dobrá zpráva. Ukrajinská letecká společnost Ukraine Internatinal Airlines nyní nabízí v českém rezervačním systému levné letenky do Tbilisi za cenu 4.090,- kč včetně tax a poplatků s odletem z Prahy a návratem do Varšavy.

Letenky do Tbilisi jsou tím pádem nyní k dostání ještě levněji, než to bylo u únorové akce, která nabízela levné letenky do gruzie za cenu 4.690,- kč s poplatky. Tyto akční letenky jsou aktuálně dostupné na termíny od 12. dubna do 31. května.

Popis letu: let do Gruzie s jedním mezipřistáním startuje z letiště Praha Václav Havel (Ruzyně) Arpt, Praha, Česká Republika, mezipřistání je na letišti Borispol Arpt, Kyjev, Ukrajina a činí 1h 50min. Přílet je na letiště Novo Alexeyevka Arpt, Tbilisi, Georgia. Zpáteční let rovněž s mezipřistáním v Kyjevě a příletem na Warsaw Intl Arpt, Varšava, Polsko.

Tip: zdá se vám problém, že u tohoto tarifu na levné letenky do Gruzie vede zpáteční let do polské Varšavy? Vězte, že není. Kromě vlakového spojení do ČR doporučujeme objednat si levnou mezinárodní autobusovou jízdenku z Varšavy do Prahy, nebo jiného českého města za pár stovek.

Online rezervace levné letenky Tbilisi (Gruzie)

Gruzie - levné letenky Tbilisi z Prahy 4.630,- kč

Naskýtá se příležitost zaknihovat si levné letenky také do gruzínského hlavního města Tbilisi. Jsou tady levné letenky do Gruzie s odletem z Prahy v podání aerolinek Ukraine International Airlines. Za cenu 4.630,- kč včetně tax a poplatků si nyní objednáte levné letenky do Tbilisi s odletem z Prahy a návratem z Tbilisi do polské Varšavy, z které není problém dopravit se zpět do ČR např. autobusem za pár stovek.

Pojďme se mrknout na termíny, v kterých je možné pořídit levné lety do Tbilisi s odlety z Prahy. Nepřizpůsobujete-li se rádi konkrétním termínům, budete potěšeni kalendářem s volnými dny, z kterého je možné vybírat levné letenky do Gruzie. Dostupné jsou akční lety v termínech s odlety od 2. dubna až do 5. července.

Info k letu: pořádá letecká společnost Ukraine International Airlines s odlety z letiště Praha Václav Havel (Ruzyně) Arpt, Praha, Česká Republika s mezipřistáním na letišti Borispol Arpt, Kyjev, Ukrajina (2h 40min) a příletem na letiště Novo Alexeyevka Arpt, Tbilisi, Georgia.

Dostupnost: akce na levné letenky do Tbilisi je platná od nynějška až do vyprodání. Nejlepší termíny budou rozebrány velmi rychle, takže se vyplatí bookovat letenku co nejdříve.

Online rezervace levné letenky Tbilisi (Gruzie)

Gruzie - levné letenky Praha - Tbilisi a zpět 4.700,- kč

***update úprava ceny*** Za jednotnou cenu 4.700,- kč včetně tax a poplatků máte nyní možnost si zarezervovat na poslední termíny levné letenky do Tbilisi s odletem z Prahy a včetně zpáteční letenky, takže kdo se poohlíží po levné letence do Gruzie z Prahy, měl by objednávat právě teď.

Jaké termíny se dají ještě rezervovat? V systému naleznete ještě levné letenky do Tbilisi na poslední volné termíny v květnu a červnu. Nyní se nabízí zpáteční levné letenky do Tbilisi z Prahy na 18. a 25. května, 1., 8., 15., 22. a 29. června (lety tam) a zpáteční levné lety v termínech 14. a 21. května a 4., 11. a 25. června. Odlet italských aerolinek Alitalia na lince Praha - Tbilisi je uskutečňován z letiště Praha Václav Havel (Ruzyně) Arpt, Praha, Česká Republika s mezipřistáním na letišti Fiumicino Arpt, Řím, Itálie (4h a 10min) s příletem na letiště Novo Alexeyevka Arpt, Tbilisi, Georgia.

Využijte akční omezenou nabídku na levné letenky do Gruzie, směrovanou do hlavního města Tbilisi. Levné letenky do Tbilisi jsou k nalezení v letovém kalendáři (najdete jej pod odkazem na rezervaci levné letenky) a je k mání do vyprodání letenek. (Počítejte, že je otázkou hodin, než se vyprodá úplně.) Levné ubytování v Tbilisi bez kompromisů hledejte zde.

Online rezervace levné letenky Tbilisi (Gruzie)

Alitalia - Gruzie - zpáteční levné letenky Tbilisi z Prahy 5.190,- kč

Cestovatelé, zvažujete kam si ještě naplánovat let? Za pozornost nyní stojí aktuální tarif italské letecké společnosti Alitalia na levné letenky do Gruzie. Zaleťte si přímo z Prahy a rezervujte si levné letenky do Tbilisi za 5.190,- kč se zpáteční letenkou a včetně tax a poplatků. Tarif Praha - Tbilisi a zpět je dostupný na vybrané dny od 29. Října až do 26. Března 2013.

Inspirujete-li se rádi termínem, můžeme vám doporučit levné letenky Tbilisi např. na data 29.10. - 6., 3., 20., nebo 27.11. za uvedenou cenu. Bližší informace k volným letenkám do Gruzie si zobrazíte v letovém kalendáři, který naleznete pod odkazem na rezervaci letenky. Odlet je z letiště Ruzyně Arpt, Praha, Česká Republika s mezipřistáním na letišti Fiumicino Arpt, Řím, Itálie a příletem na letiště Novo Alexeyevka Arpt, Tbilisi, Georgia.

Chcete-li levné letenky, objednávejte neprodleně. Termínů na rezervaci levné letenky v každém měsíci není až zase tolik, proto si zaknihujte svůj let do Tbilisi co nejdříve, aby bylo z čeho vybrat.

Booking.com

I dovolená s cestovkou může stát pár korun...

Dovolená Řecko

Dovolená Řecko od 7.740,- kč

Malebné ostrovy a odkaz antiky

Dovolená Španělsko

Dovolená Španělsko od 6.250,- kč

Království na Pyrenejském poloostrově

Dovolená Itálie

Dovolená Turecko od 7.189,- kč

Evropa s lehkým nádechem orientu

Dovolená Bulharsko

Dovolená Bulharsko od 7.511,- kč

Slunečné pobřeží a klenot Balkánu

Dovolená Chorvatsko

Dovolená Kypr od 5.280,- kč

Okouzlující a romantický ostrov lásky

Dovolená Egypt

Dovolená Egypt od 8.890,- kč

Brána Afriky s tajuplnou pověstí

Dovolená Kuba

Dovolená Kuba od 24.490,- kč

Nádherné pláže a karibské klima

Dovolená Thajsko

Dovolená Thajsko od 17.063,- kč

Nejoblíbenější asijská země

Dovolená Spojené Arabské Emiráty - Dubaj

Dovolená Emiráty od 11.090,- kč

Ztělesný symbol bohatství a luxusu

Dovolená Tunisko

Dovolená Tunisko od 8.390,- kč

Koupání v Africe za dostupný peníz

Dovolená Malta

Dovolená Malta od 8.993,- kč

Malý ostrovní stát mající své kouzlo

Dovolená Dominikánská republika

Dovolená Dominikána od 23.638,- kč

Rájské karibské pláže a výborný rum

Dovolená Portugalsko a Madeira

Dovolená Portugalsko od 9.989,- kč

Chlouba jihozápadního cípu Evropy

Dovolená Maledivy

Dovolená Maledivy od 32.480,- kč

Korálové ostrovy a průzračné moře

Dovolená Keňa

Dovolená Keňa od 22.676,- kč

Světoznámé Safari a národní parky

Dovolená Mexiko

Dovolená Mexiko od 30.390,- kč

Odpočinkové letovisko v Severní Americe

Dovolená Srí Lanka

Dovolená Srí Lanka od 21.181,- kč

Dechberoucí příroda a příjemné klima

Dovolená Maroko

Dovolená Maroko od 10.574,- kč

Severozápad Afriky a směsice kultur