Doporučujeme! LOT Polish Airlines ✈ Japonsko - akční letenky do Tokia z Prahy ↔ 13.790 Kč

Doporučujeme! LOT Polish Airlines ✈ Japonsko - akční letenky do Tokia z Prahy ↔ 13.790 Kč
Rezervace letenky

Na konci března se nám podstatně rozrůstá počet akčních letů do Japonska. Minulý týden jsme přinesli avízo o letence do Tokia za 12.790 Kč. Odlétat se však muselo z Budapešti. Pakliže upřednostňujete odlety z naší země, doporučujeme nové obousměrné levné letenky Tokio z Prahy za příjemných 13.790 Kč. Stačí si tedy připlatit jen tisícovku.

Kdy letět do Japonska z ČR za 13.790 Kč?

Levné letenky do Tokia z Prahy od LOT Polish Airlines pod čtrnáct tisíc Korun jsou ideální pro cestu teď na jaře. Zabookovat si můžeme datum odletu od 12. dubna. Návraty z Japonska do 29. června 2023.

Náš tip

Až 9 akčních letů do Tokia, taková je výhledová situace na začátku jara. Z Budapešti se tedy dostaneme do Tokia s China Eastern Airlines. Z Vídně tam létá Air China a China Airlines. Konkurence na lince z ČR je Cathay Pacific. Přehled všech letenek do Japonska zde.

Akční letenky do Tokia

 
Doplň si levné letenky také o výhodné ubytování

Booking.com

 

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli najít 6260 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.