Doporučujeme! Etihad Airways ✈ Tanzánie - akční letenky na Zanzibar z Vídně s 4* aerolinkou ↔ 12.990 Kč

Doporučujeme! Etihad Airways ✈ Tanzánie - akční letenky na Zanzibar z Vídně ↔ 12.990 Kč
Rezervace letenky

Cestovatelé pozor! Je tu nový vítr do plachet směrem do Tanzánie. Čtyřhvězdičková letecká společnost Etihad Airways právě spustila prodej nových levných letenek na africký ostrov Zanzibar z Vídně za 12.990 Korun. Aerolinkám se tak podařilo o pětistovku trumfnout akční spoje na Zanzibar nizozemské KLM z minulého měsíce.

Dostupnost letů na Zanzibar na palubě 4* aerolinky

Etihad Airways si pro nás připravila dokonce dvě verze letů s kapacitou volných míst od 28. srpna do 26. října 2022. Druhá alternativa je za stejnou cenu (12.990 Kč), na stejné termíny, avšak s 3 denním stopoverem v Abu Dhabi. Pozor! Jde o doprodej kapacity, tak si pospěšte.

Jak se letí na Zanzibar?

Čeká nás následující trasa: Vídeň (VIE) - Abu Dhabi (AUH) Emiráty (přestup cca 4h) - Zanzibar (ZNZ) Kisauni airport - Tanzanie. Stejně pak i nazpátek, jen samozřejmě opačně.

Kolik zavazadel si vezmu na Zanzibar?

Zdarma máme u Etihad Airways při letu do Tanzánie 3 zavazadla. 2 příruční a 1 do podpalubí do 23 kg.

 

Přehled všech akčních letů na Zanzibar

Na Zanzibar můžeme nyní plánovat cestu s aerolinkami Etihad Airways, KLM, Ethiopian Airlines a Emirates Airlines. Přehled zde.

 
Doplň si levné letenky také o výhodné ubytování

Booking.com

 

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
Letecké společnosti
Oblíbené lety

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli najít 5790 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.