Doporučujeme! 5 tipů na rezervaci nízkonákladové letenky na Maltu ↔ od 1.077 Kč

Doporučujeme! 5 tipů na nízkonákladové letenky na Maltu ↔ od 1.077 Kč

Středomořská ostrovní země Malta je velké cestovatelské lákadlo nejen pro milovníky nočního života, zábavy a přímořských pláží. Nechybí ani kulturní dědictví UNESCO a všudypřítomná pohoda místních obyvatel. Minule jsme si vzali na mušku klasické tarify aerolinek Air Malta. Nyní si ukážeme ještě levnější letenky na Maltu.

5 verzí nízkonákladových letů na Maltu

1. Ryanair - letenky Malta z Vídně od 1.077 Kč - cestovní období 24. únor až 28. říjen

2. Ryanair - letenky Malta z Bratislavy od 1.243 Kč - cestovní období 24. únor až 28. říjen

3. Ryanair - letenky Malta z Krakova od 1.675 Kč - cestovní období 24. únor až 26. říjen

4. Ryanair - letenky Malta z Vratislavi od 1.077 Kč - cestovní období 25. únor až 28. říjen

5. Wizz Air - letenky Malta z Katovic od 2.386 Kč - cestovní období 24. únor až 22. prosinec

Náš tip

Utekl vám náš předchozí tip na letenky na Maltu z Vídně, Mnichova a Prahy od maltské letecké společnosti Air Malta? Nezoufejte. Pod zmíněnými nízkonákladovými lety najdete i tyto verze akčních letenek.

Akční letenky na Maltu

 
Doplň si levné letenky také o výhodné ubytování

Booking.com

 

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli napsat 6540 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.