Byznys třída! Iberia ✈ Karibik - Dominikána - akční letenky Santo Domingo z Berlína ↔ 28.990 Kč

Byznys třída! Iberia ✈ Karibik - Dominikána - akční letenky Santo Domingo z Berlína ↔ 28.990 Kč
Rezervace letenky

Jsou tu zajímavé lety do Dominikánské republiky v byznys třídě španělské letecké společnosti Iberia. Dopravce na začátku týdne začal prodávat akční letenky do Santo Domingo s odletem z německého Berlína ve třídě byznys class za lákavých 28.990 Kč. Taková letenka se mnohdy prodává za násobky ceny, tak toho zavčasu využijte.

Kdy letět do Dominikány v byznys class za 28.990 Kč?

Byznys třídu do Dominikánské republiky společnosti Iberia je možné využít při letech v příštím roce 2023. Letenky do Santo Domingo z Berlína bookujte na volná místa od 2. února 2023 do 24. března 2023.

Jak poletím do Karibiku?

Linka do Karibiku letecké společnosti Iberia startuje na letišti Berlín Brandenburg (BER) - Německo. Pak se letí do Madridu (MAD) - Brajas airport, kde máme hodinu a dvacet minut na přestup. Z Madridu následně letíme do amerického Miami (MIA), kde následuje opět krátký přestup a pokračování na Santo Domingo (SDQ) Las Americas airport - Dominikánská republika.

Přeprava zavazadel do Dominikány

Iberia dává obvykle pouze jedno příruční zavazadlo zdarma, tady to jsou ale tři! Jedno palubní a dvě si necháme odbavit.

Tip redakce

Neoslovila vás byznys třída? Z Dominikány se dá v režimu economy letět do Punta Cana a to již za 13.990 Kč. Přehled najdete níže.

Akční letenky Dominikánská republika

 
Doplň si levné letenky také o výhodné ubytování

Booking.com

 

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli napsat 6520 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.