Kajmanské ostrovy - levné letenky Grand Cayman Island 14.900,- kč

Karibik trochu jinak? S netradiční, ale velmi zajímavou akcí přichází americké aerolinky American Airlines. Jsou tu levné letenky do západní části Karibiku! Už víte? Napovíme vám! Premiérově si dovolujeme představit tip na levné letenky na Kajmanské ostrovy, zámořského území Velké Británie s cenou 14.900,- kč včetně tax a poplatků.

Jedná se o akční letenky na Kajmanské ostrovy s odletem z italského Milána a návratem do rakouské Vídně v režii leteckého dopravce American Airlines. Vyberte si levné letenky na Grand Cayman Island, největší z Kajmanských ostrovů z letového kalendáře. Termíny pro aktuální booking letenky levně na Grand Cayman Island je od 3. března až do 29. dubna.

Na Kajmanské Ostrovy ve zlevněném tarifu American Airlines poletíte z letiště Malpensa Arpt, Milán, Itálie s dvěma krátkými mezipřistáními. Na letišti John F Kennedy Intl, New York, Spojené Státy Americké (1h 20min) a druhým na letišti Miami Intl, Miami, Spojené Státy Americké (45 minut). Přílétá se na letiště Owen Roberts Arpt, Grand Cayman Island, Kajmanské ostrovy. Zpáteční let je s mezipřistáním na Miami, v Barceloně a zakončen finálním příletem do Vídně.

Tato akce patří mezi letenkové speciality. Patříte-li mezi vášnivé a náročné cestovatele? Nespokojíte se jen tak kdejakou běžnou cestou? Pak doporučujeme rezervaci letenky na Kajmanské ostrovy za tuto bezvadnou cenu spojenou se zajímavou cestou z Evropy.

Online rezervace levné letenky Grand Cayman Island (Kajmanské ostrovy)

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
Letecké společnosti

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jako dobrý rádce při nákupu levné letenky vám pravidelně přinášíme zajímavé tipy již od roku 2009. Tehdy se začal psát náš příběh a začalo nás bavit pro vás hledat ty nejlepší cestovatelské nabídky jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás napsali 5220 letenkových tipů zaměřených jak na Evropu, Asii, Ameriku, Afriku a taky na Austrálii a další stále přibývají. Za tu dobu už snad nenajdete destinaci, kam bychom nenašli tip na levný let. Do oblíbených zemí a lokalit jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik a další, se dostanete v desítkách verzí. Stačí se s námi poradit jaké levné letenky je v danou chvíli nejlepší zvolit. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu a twitteru. Cestovatelské zkušenosti, zvláště týkajíc se levných letenek, máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikace.