Doporučujeme! Air Canada ✈ Kajmanské ostrovy - akční letenky Grand Cayman Island z Vídně ↔ 13.490 Kč

Doporučujeme! Air Canada ✈ Kajmanské ostrovy - akční letenky Grand Cayman Island z Vídně ↔ 13.490 Kč
Rezervace letenky

Pro milovníky neobvyklých exotických destinací přichází dobrá zpráva od aerolinek Air Canada. Po roce čekání se v akci podíváme také na Kajmanské ostrovy. Přidejte do své sbírky trip na do Grand Cayman Island. S akční letenkou od Air Canada při odletu z Vídně zaplatíme 13.490 Kč a to je na dnešní dobu lákavá pobídka. Stihnete objednat?

Dostupnost letenek na Kajmanské ostrovy

Air Canada uvolnila letenky do Grand Cayman Island z Vídně ve výprodeji. Volných míst tak určitě není nazbyt. Cestu je možné uskutečnit od 30. října 2022 do 31. března 2023.

Jak poletím na Kajmanské ostrovy?

Odlétá se z Vídně - letiště Schwechat (VIE) - Rakousko. Cesta do Karibiku na křídlech Air Canada vede přes kanadské Toronto (YYZ). Přílety do karibské země jsou na Grand Cayman Island (GCM) Owen Roberts airport - Kajmanské ostrovy.

Přeprava zavazadel na Kajmanské ostrovy

U Air Canada si na cestu na Kajmanské ostrovy vezmeme bez doplatku dvě palubní zavazadla. Příruční do 55×40×23 cm a malou tašku 44×33×16 cm.

 
Doplň si levné letenky také o výhodné ubytování

Booking.com

 

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli najít 6290 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.