Icelandair ⇆ Kanada - levné letenky Edmonton 15.609,- kč

Přesně před týdnem jsme vás informovali o levných letenkách do Kanady kolem 12 tisíc na palubách US Airways. Letět jste mohli a mimojiné ještě stále můžete, protože jsou akce stále platné, levné do Toronta, Vancouveru, Calgary a Montrealu. K tomu bychom vás také rádi upozornili na zajímavý tarif dopravce Icelandair, který momentálně nabízí levné letenky do Edmontonu z německého Mnichova. Zpáteční spoje si objednáte včetně poplatků za 15.609,- kč.

Dostupnost: Obousměrné lety Edmonton se dají nyní objednávat na začátek nového roku, konkrétně se jedná o období 10. ledna do 15. března 2015. Rezervace je možné provádět až do vyprodání spoje. Levné letenky do Kanady s dopravcem Icelandair zaručují délku pobytu max. 30 dní. Příkladovou rezervaci najdete na konci článku.

Info k trase: Spoj na letenky do Edmontonu od islandské klasické aerolinky Icelandair vedou z letiště v Mnichově (MUC) s kratičkým mezipřistáním v Reykjavíku (cca 40 až 45 minut) a příletem na Edmonton (YEG) - Kanada. Zpět z kanadského Edmontonu do německého Mnichova poletíte za stejných podmínek.

Tip: Po dnešní AKCI ROKU, kdy jste si mohli ukořistit zpáteční letenky do USA (New York) za neuvěřitelných 5.555,- kč by se mohlo zdát, že už vás v cestách za Atlantik nemohlo nic překvapit, ale opak je pravdou a důkazem toho aktuální letenky Edmonton. Určitě nemohou konkurovat cenou, za to kdo má přímo namířeno do tohoto kanadského města, nebude zajisté litovat, mezi levnými lety se totiž u nás objevuje vůbec poprvé.

⇆ Edmonton - Kanada 15.609,- kč rezervace