Icelandair ⇆ Kanada - levné letenky Edmonton 15.609,- kč

Přesně před týdnem jsme vás informovali o levných letenkách do Kanady kolem 12 tisíc na palubách US Airways. Letět jste mohli a mimojiné ještě stále můžete, protože jsou akce stále platné, levné do Toronta, Vancouveru, Calgary a Montrealu. K tomu bychom vás také rádi upozornili na zajímavý tarif dopravce Icelandair, který momentálně nabízí levné letenky do Edmontonu z německého Mnichova. Zpáteční spoje si objednáte včetně poplatků za 15.609,- kč.

Dostupnost: Obousměrné lety Edmonton se dají nyní objednávat na začátek nového roku, konkrétně se jedná o období 10. ledna do 15. března 2015. Rezervace je možné provádět až do vyprodání spoje. Levné letenky do Kanady s dopravcem Icelandair zaručují délku pobytu max. 30 dní. Příkladovou rezervaci najdete na konci článku.

Info k trase: Spoj na letenky do Edmontonu od islandské klasické aerolinky Icelandair vedou z letiště v Mnichově (MUC) s kratičkým mezipřistáním v Reykjavíku (cca 40 až 45 minut) a příletem na Edmonton (YEG) - Kanada. Zpět z kanadského Edmontonu do německého Mnichova poletíte za stejných podmínek.

Tip: Po dnešní AKCI ROKU, kdy jste si mohli ukořistit zpáteční letenky do USA (New York) za neuvěřitelných 5.555,- kč by se mohlo zdát, že už vás v cestách za Atlantik nemohlo nic překvapit, ale opak je pravdou a důkazem toho aktuální letenky Edmonton. Určitě nemohou konkurovat cenou, za to kdo má přímo namířeno do tohoto kanadského města, nebude zajisté litovat, mezi levnými lety se totiž u nás objevuje vůbec poprvé.

⇆ Edmonton - Kanada 15.609,- kč rezervace

Destinace
Letecké společnosti
Oblíbené lety

Již 13 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jako dobrý rádce při nákupu levné letenky vám pravidelně přinášíme zajímavé tipy již od roku 2009. Tehdy se začal psát náš příběh a začalo nás bavit pro vás hledat ty nejlepší cestovatelské nabídky jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás napsali 4450 letenkových tipů zaměřených jak na Evropu, Asii, Ameriku, Afriku a taky na Austrálii a další stále přibývají. Za tu dobu už snad nenajdete destinaci, kam bychom nenašli tip na levný let. Do oblíbených zemí a lokalit jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik a další, se dostanete v desítkách verzí. Stačí se s námi poradit jaké levné letenky je v danou chvíli nejlepší zvolit. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu a twitteru. Cestovatelské zkušenosti, zvláště týkajíc se levných letenek, máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikace.