Air France + WestJet ⇆ Kanada - levné letenky do Edmontonu z Vídně 10.411,-

Léto v Kanadě za pár kaček? To nebývá pravidlem ani výsadou běžného dne. Využijte pro Čechy tolik oblíbené odlety z Rakouska, které se nyní vyplatí cestovatelům chtějíc se dostat do Edmontonu. Francouzská aerolinka Air France spojila své síly s leteckou společností Westjet a tak vznikl zajímavý tarif na levné letenky do Edmontonu z Vídně, které jsou teď k mání za 10.411,- kč, což je lepší cena než kdy předtím.

Dostupnost: Tarif jsme vypátrali přes vyhledávač, nenabídneme vám tedy i akční kalendář. To nicméně vůbec nevadí. Zpáteční levné letenky Edmonton z Vídně si za tuto příznivou cenu zabukujeme na březen, duben 2015 a poté i na termíny od června do září 2015 (kromě srpna - tento měsíc vychází draze). Letenky do Kanady na léto jsou obvykle dost drahé, při aktuální rezervaci na červenec ušetříte balík. Inspirace níže.

Specifikace letu Edmonton: Tarif obsahuje kromě odletů z Vídně i dvě nenáročná mezipřistání. První je v Paříži a druhé v kanadském Torontu. Ani jedno nepřekračuje tři hodiny. Přilétá se na letiště Edmonton (YEG) - Kanada. Zpátky z Kanady poletíte opět po stejné trase zpět do Rakouska.

Tip: Zde se vyplatí nezaváhat. Levné letenky Edmonton, jakožto metropolitní město kanadské provincie Alberta je mezi levnějšími letovými spoji zcela vyjímečně. Na cenu kolem 10-ti tisíc kč se dostáváme poprvé, vždyť zařijová akční nabídka s letenkami do Edmontonu od Icelandair z Mnichova se dala bukovat za 15.609,- kč a to už je rozdíl cca 5 tisíc. Levnější už to nebude.

⇆ Edmonton - Kanada 10.411,- kč rezervace

Destinace
Letecké společnosti
Oblíbené lety