Air France + WestJet ⇆ Kanada - levné letenky do Edmontonu z Vídně 10.411,-

Léto v Kanadě za pár kaček? To nebývá pravidlem ani výsadou běžného dne. Využijte pro Čechy tolik oblíbené odlety z Rakouska, které se nyní vyplatí cestovatelům chtějíc se dostat do Edmontonu. Francouzská aerolinka Air France spojila své síly s leteckou společností Westjet a tak vznikl zajímavý tarif na levné letenky do Edmontonu z Vídně, které jsou teď k mání za 10.411,- kč, což je lepší cena než kdy předtím.

Dostupnost: Tarif jsme vypátrali přes vyhledávač, nenabídneme vám tedy i akční kalendář. To nicméně vůbec nevadí. Zpáteční levné letenky Edmonton z Vídně si za tuto příznivou cenu zabukujeme na březen, duben 2015 a poté i na termíny od června do září 2015 (kromě srpna - tento měsíc vychází draze). Letenky do Kanady na léto jsou obvykle dost drahé, při aktuální rezervaci na červenec ušetříte balík. Inspirace níže.

Specifikace letu Edmonton: Tarif obsahuje kromě odletů z Vídně i dvě nenáročná mezipřistání. První je v Paříži a druhé v kanadském Torontu. Ani jedno nepřekračuje tři hodiny. Přilétá se na letiště Edmonton (YEG) - Kanada. Zpátky z Kanady poletíte opět po stejné trase zpět do Rakouska.

Tip: Zde se vyplatí nezaváhat. Levné letenky Edmonton, jakožto metropolitní město kanadské provincie Alberta je mezi levnějšími letovými spoji zcela vyjímečně. Na cenu kolem 10-ti tisíc kč se dostáváme poprvé, vždyť zařijová akční nabídka s letenkami do Edmontonu od Icelandair z Mnichova se dala bukovat za 15.609,- kč a to už je rozdíl cca 5 tisíc. Levnější už to nebude.

⇆ Edmonton - Kanada 10.411,- kč rezervace

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli napsat 6540 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.