TIP! Air Canada - Střední Amerika - Belize - levné letenky Belize City (zpáteční) 9.990,- kč

TIP! Air Canada - Střední Amerika - Belize - levné letenky Belize City (zpáteční) 9.990,- kč

K východnímu pobřeží Střední Ameriky se teď dá cestovat levný peníz a to nejen na palubě amerického dopravce United Airlines. Náš radar zachytil levné letenky do Belize. Atraktivní spoj společnosti Air Canada si koupíme už za 9.990,- kč včetně poplatků ve zpáteční lince, směřujícího do hlavního města Belize City.

Dostupnost: Klasická otázka, kdy se vypravit do malé zemičky mezi Mexikem a Guatemalou? Belize je ráj korálových ostrovů s celoročně přiznivým počasím. Levná letenka do Belize City s cenou 10 tisíc na zimu tak příjde jistě vhod. Objednávejte z termínů od 14. prosince do 2. března 2018. Odlétá se z Amsterdamu. Nejlevnější doprava k místu odletu je s lowcost letenkou Brno - Eindhoven a zpět (od 750,- kč - Wizz Air) a pak z Eindhovenu do Amstru hodinku busem za cca 179,- kč (Flixbus).

Tip: Pozor! Aerolinka Air Canada se zbavuje posledních volných kapacit, tarif tak bude k dispozici jen do vyprodání, což nebude trvat dlouho. Inspirovat se pak můžete jinou nabídkou na levné letenky do Karibiku. Souhrn tipů do této oblasti je tady.

Rezervace letenky:

  Belize City - Belize (z Amsterdamu) 9.990,- kč termíny
  Eindhoven - Holandsko (z Brna) 751,- kč termíny

Další užitečné odkazy:

  Kompenzace za zpožděný a zrušený let Odškodnění až 600 eur
  Dovolená vč. ubytování se slevou až 50% Aktuální nabídka
  Jak se dostat levně do místa odletu Rychlý tip, jak na to
 

 

Letecké společnosti
Oblíbené lety