Znovu ve výprodeji! Smartwings - Španělsko - Andalusie - levné letenky Malaga z Prahy (a zpět) na konec léta 1.690,- Kč

Znovu ve výprodeji! Smartwings - Španělsko - Andalusie - levné letenky Malaga z Prahy (a zpět) na konec léta 1.990,- Kč
Rezervace letenky

Čechy hojně využívané a hodně oblíbené jsou lety české nízkonákladové společnost Smartwings a to nejen proto, že se s nimi podnikají charterové lety pod křídly cestovky. Jde to i na vlastní pěst. Tyto letenky jsou však vždy celkem drahé. To ale naní neplatí u linky do Andalusie a letenky Praha - Malaga a zpět jen za 1.690,- Kč.

Smartwings jako nízkonákladovka se oproti ostatním liší v cenové politice. Ostatní aerolinky mají každý den jinou cenu letenky, Smartwings naopak jako u klasických letenek vždy nabídne jednotnou cenu a ta platí. Tyto letenky do Španělska s odlety z Česka se tedy určitě vyplatí a to nejen kvůli nízké ceně.

Andalusie je ráj turistů a právem i turistická chlouba celého Španělska. Výhodu u tohoto tarifu máme také v sezonních letenkách. Do Malagy z Prahy za tuto cenu již od 4. září (při aktuální rezervaci místa) s návraty do 28. října 2021.

Hledáte li kompromis a neradi lovíte levné letenky den do dni, doporučujeme španělskou Malagu s odletem ČR od Smartwings.

Letecké společnosti
Oblíbené lety

Již 13 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jako dobrý rádce při nákupu levné letenky vám pravidelně přinášíme zajímavé tipy již od roku 2009. Tehdy se začal psát náš příběh a začalo nás bavit pro vás hledat ty nejlepší cestovatelské nabídky jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás napsali 4450 letenkových tipů zaměřených jak na Evropu, Asii, Ameriku, Afriku a taky na Austrálii a další stále přibývají. Za tu dobu už snad nenajdete destinaci, kam bychom nenašli tip na levný let. Do oblíbených zemí a lokalit jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik a další, se dostanete v desítkách verzí. Stačí se s námi poradit jaké levné letenky je v danou chvíli nejlepší zvolit. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu a twitteru. Cestovatelské zkušenosti, zvláště týkajíc se levných letenek, máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikace.