Znovu v prodeji! Wizz Air ✈ Makedonie - letenky do Skopje z Bratislavy ↔ od 1.389 Kč

Znovu v prodeji! Wizz Air ✈ Makedonie - letenky do Skopje z Bratislavy ↔ od 1.389 Kč
Rezervace letenky

V zimním období dostávají přednost tipy na dálkové lety. Dnes je tomu ale opačně a věnujeme si kratším lowcost letům, které máte tak rádi. Delší dobu nedostupné byly také nízkonákladové letenky do Makedonie v rámci už dříve oblíbené linky Bratislava - Skopje a zpět od letecké společnosti Wizz Air. Tarif je zpátky - stačí 1.389 Kč.

Kdy letět do Makedonie?

Letenky do Skopje z Bratislavy od Wizz Air je možné objednávat ještě na letošní rok. Z ekonomického hlediska by takový krok znamenal zaplatit zhruba pětinásobek avizované částky, viz odlety 26. a 30. prosince 2022. Daleko lépe to vychází období na leden až březen, kdy se dostaneme na 1.389 Kč. Odpískat nemusíme ani duben, kdy se dostaneme na 1.893 Kč. Květen a červen je dražší - cca od 2.652 Kč. Za prázdninový let do Skopje teď zaplatíme od 3.398 Kč.

Náš tip

Levným letům do Makedonie vesměs kraluje maďarská Wizz Air. Kromě Skopje nabízí také letenky do Ohrid. Od 1.550 Kč se tam vypravíme z Vídně. Podrobnosti o dostupnosti míst viz odkaz na akční lety hned pod tímto tipem.

Akční letenky do Makedonie

 
Doplň si levné letenky také o výhodné ubytování

Booking.com

 

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
Letecké společnosti
Oblíbené lety

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli najít 5960 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.