Znovu v prodeji! Wizz Air ✈ Izrael - akční letenky do Eilat z Vídně ↔ od 1.649 Kč

Znovu v prodeji! Wizz Air ✈ Izrael - akční letenky do Eilat z Vídně ↔ od 1.719 Kč
Rezervace letenky

Smrskněte náklady dovolené v Izraeli na minimální náklady. Jak na to? Stačí cestovat na vlastní pěst bez cestovky. Je tu informace ohledně letecké společnosti Wizz Air, která znovu otevírá lowcost spoj do izraelského Eilatu. Neplaťte více, než musíte. Zpáteční levné letenky do Eilat jsou dostupné při odletech z Vídně od 1.649 Korun.

Kdy letět do letoviska Eilat?

Linka je otevřená od prosince, avšak rezervace se uskutečňují už nyní. Letenky do Eilat z Vídně bookujte na termíny od 21. prosince 2022 do 25. března 2023. Nejlevnější vychází letenky do Izraele na přelom ledna a února a přelom února a března příštího roku.

Jak poletím na Blízký východ?

Čtyřhodinový let do Izraele aerolinek Wizz Air začíná na letišti Vídeň Schwechat (VIE) a končí na Eilat (ETM) Eilat Ramon airport. V ceně je zahrnut i návrat z Eilat do Vídně.

Wizz Air a doprava zavazadel

Tarif Wizz Air je limitován přepravou jednoho příručního zavazadla zdarma. Ostatní zavazadla, ať už druhé palubní, nebo odbavené, jsou k dispozici za příplatek.

Náš tip

Níže najdete přehled letenek do Izraele. Kromě Eilat lze koupit za necelé dva tisíce i letenky do Tel Avivu z Vídně s Ryanair a Wizz Air a taky Prahy se Swiss Airlines.

Akční letenky Izrael

 
Doplň si levné letenky také o výhodné ubytování

Booking.com

 

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli napsat 6530 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.