Znovu v prodeji! Turkish Airlines ✈ Keňa - levné letenky Nairobi z Vídně ↔ 13.990 Kč

Znovu v prodeji! Turkish Airlines ✈ Keňa - levné letenky Nairobi z Vídně ↔ 13.990 Kč
Rezervace letenky

Dovolená v Keni se nejvíce pojí k návštěvě Safari. Plameňáci, pakoně, barakudy, to je jen krátký výčet zvířat z národních parků. Keňa má však i hezké pláže! Jako aktuální vstupenku k výhodnému tripu doporučujeme volit tarif známé letecké společností Turkish Airlines. Za kolik? Za 13.990 Kč teď získáme letenku do Nairobi z Vídně.

Kdy letět do Nairobi?

Letenky do Keni od Turkish Airlines jsou dostupné téměř na následujícího půl roku. S lednem to je přesně období 5. měsíců, viz Turkish Airlines akční letenky do Nairobi s odletem z Vídně na 22. únor až 30. květen 2023.

Co nás čeká na palubě Turkish Airlines?

I v ekonomické třídě se můžeme u aerolinek Turkish Airlines těšit na spoustu vymožeností a nadstandardních podmínek jako třeba interaktivní zábavní systém, bohaté občerstvení na palubě, komfortní balíček a také velké pohodlí. K tomu si přičtěte dopravu 4 zavazadel zdarma (2 palubní + 2 odbavená)!

Jak se letí do Keni?

S Turkish Airlines vždy pohodlně, jelikož odletíme z Vídně (VIE) - letiště Schwechat - Rakousko. Pak budeme přestupovat v Istanbulu, kde je sídlo turecké aerolinky. Tam se nezdržíme, protože do dvou hodin nám letí další letadlo. Přistání bude na letišti (NBO) Jomo Kenyatta airport - Keňa. Zpáteční let je identický.

Náš tip

Minulý rok nám Turkish Airlines představila naposled levné letenky Mombasa, které se aktuálně neprodávají. Linka do Nairobi je teď jediný smysluplný spoj do africké Keni.

Akční letenky Keňa

 
Doplň si levné letenky také o výhodné ubytování

Booking.com

 

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli napsat 6530 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.