Znovu v prodeji! TAP ✈ Španělsko - Kanáry - akční letenky na ostrov Tenerife z Prahy se zastávkou v Portugalsku ↔ 3.790 Kč

Znovu v prodeji! TAP ✈ Španělsko - Kanáry - akční letenky na ostrov Tenerife z Prahy se zastávkou v Portugalsku ↔ 3.790 Kč
Rezervace letenky

Už se vám někdy podařilo letět na Kanárské ostrovy z České republiky okolo tří a půl tisíc Korun a nebyl to lowcost? Že ne? Nyní tu máme velký dáreček o letecké společnosti TAP Air Portugal. Aerolinka už na konci listopadu oslnila akční letenkou na Tenerife s odletem z Prahy za úžasných 3.590 Kč. Nyní je zpátky a připlatíme pouze dvě stovky!

Z Prahy na Tenerife a zpět jenom za 3.790 Kč!

Z čeho pramení takto nízká cena zpátečních letů na Kanárské ostrovy z naší vlasti? Je to předprodej first minute letenek na Tenerife z Prahy na rok 2024. Cestu si můžeme objednat na začátek roku a to na první dva měsíce v roce (leden, únor).

Na ostrov Tenerife se zastávkou v Portugalsku!

Rádi si cestu okořeníte o co nejvíce dobrodružství? Levné letenky na Tenerife z Prahy v podání portugalské národní aerolinky TAP Portugal obsahují jednodenní zastávku v portugalském hlavním městě Lisabon. Tady zbůhdarma trčet nebudeme a prohlídneme si jedno z nejhezčích měst Evropy. Přílety jsou pak na letiště Tenerife (TFS) Reina Sofia airport - Španělsko. Let zpátky a doprava jednoho zavazadla je v ceně.

Náš tip

Chcete si prohlédnout 8 dalších leteckých tarifů na Tenerife? Níže uvádíme aktuálně přehled v měsícu březen.

Akční letenky Tenerife

 
Doplň si levné letenky také o výhodné ubytování

Booking.com

 

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli napsat 6540 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.