Znovu v prodeji! Portugalsko - Azory ✈ levné letenky Ponta Delgada z Prahy také na léto ↔ 5.690 Kč

Znovu v prodeji! Portugalsko - Azory ✈ levné letenky Ponta Delgada z Prahy ↔ 5.690 Kč
Rezervace letenky

Naplánujte si dovolenou na Azorských ostrovech bez cestovky! Hned na začátku roku se vrací portugalská letecká jednička s výhodnými letenkami na Azory při odletech z naší matky Prahy. Podobně jako loni na podzim nás aerolinka potěšila stejnými cenami letenek v akci, tentokrát za 5.690 Kč do Ponta Delgada i v hlavní sezóně!

Kdy vyrazit na Azory z České republiky?

TAP Air Portugal nám připravila akční letenky do Ponta Delgada z Prahy za 5.690 Kč na následujícího tři čtvrtě roku! Chcete cestovat na Azory v zimě? Žádný problém! Nebo na jaře, případně byste levné letenky na letní prázdniny? I tady máte zelenou! Zabookovat se dá termín od 12. ledna 2023 s cestami až do 26. října 2023.

Jak se letí na Azorské ostrovy?

Linka portugalské letecké společnosti TAP na Azorské ostrovy je vedena z letiště Praha Václav Havel airport (PRG) - Česko s přestupem v Lisabonu (LIS) - Portugalsko. Poté naše linka pokračuje na (PDL) Nordela airport - Portugalsko. Totéž nás čeká i nazpátek. V ceně letenek je doprava příručního zavazadla.

Náš tip

Zajímají vás výhodné lety do překrásných portugalských letovisk? Nabízí se Faro, Funchal, Lisabon a taky Porto. Více uvidíte v přehledu TOP 10 letenky do Portugalska.

Akční letenky do Portugalska TOP 10

 
Doplň si levné letenky také o výhodné ubytování

Booking.com

 

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli najít 6490 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.