Znovu v prodeji! Lufthansa ✈ Spojené státy americké - přímé akční letenky New York a Newark z Mnichova ↔ 8.990 Kč

Znovu v prodeji! Lufthansa ✈ Spojené státy americké - přímé akční letenky New York a Newark z Mnichova ↔ 8.990 Kč
Rezervace letenky

Při zaoceánském letu do USA hledíme nejen na výhodnou cenu. Důležitým faktem pro cestovatele je i co nejkratší trip. Nikdo nechce trávit čas zbytečným čekáním na navazující spoj a tak se v takovém případě skvěle hodí přímý let bez přestupování. Takový nyní může nabídnout Lufthansa! Představujeme její letenky do New Yorku za 8.990 Kč.

Kdy letět do New Yorku bez přestupování?

Nabízí se dokonce dvojí verze obousměrných spojů. Druhá vede do Newarku a stojí o tisícovku víc. Volné levné letenky do USA najdeme na letošek, ale taky příští rok. U tarifu je také doprava jednoho příručního zavazadla zdarma.

1. Lufthansa - přímé letenky New York z Mnichova za 8.990 Kč - termíny 6. listopad 2022 až 23. květen 2023. Přílety jsou na letiště New York John F. Kennedy (JFK).

2. Lufthansa - přímé letenky New York z Mnichova za 9.990 Kč - termíny 22. listopad 2022 až 30. březen 2023. Přílety jsou na letiště Newark Liberty airport (EWR).

Náš tip

Do New Yorku létají bez přestupu ještě Austrian Airlines. Chcete li vybírat jen z přímých letů, připadá v úvahu buď zmíněná německá Lufthansa a nebo poté i rakouský přepravce. Přehled všech akčních letenek s cílem New York najdete níže. Celkem je teď v akci do Big Apple vypravováno 10 akčních letů.

Akční letenky do New Yorku

 
Doplň si levné letenky také o výhodné ubytování

Booking.com

 

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli napsat 6610 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.